Türkiye'de koronavirüs sürecinden en çok etkilenen kesimlerden birisi de esnaflar oldu. Bu süreçte dönem dönem bir kısım işletmeler tamamen kapanmak zorunda kaldı. Bazı işletmeler ise kısıtlamalar nedeniyle ciddi müşteri kaybı yaşayarak gelirlerinin düşmesi ile karşılaştılar. Bundan dolayı esnafların ağırlaşan maliyetler nedeniyle ciddi bir nakit ihtiyacı doğru. Bankalar da buna yönelik kredi ürünleri ile esnaflara çeşitli imkanlar sunmaya başladılar. Bu Bankalardan birisi de İş Bankası oldu. İş Bankası Anında Ticari Kredi Kampanyası ile esnaflara önemli avantajlarla nakit imkanı sağlanıyor.

ANINDA TİCARİ KREDİ KAMPANYASI ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

Anında Ticari Kredi Kampanyası'ndan yararlanarak nakit ihtiyaçlarını karşılamak isteyen esnaflar ticari kredi limitlerinin olup olmadığına bakılmaksızın 100.000 TL'ye kadar kredi kullanabiliyorlar. Bu kredi için başvuru işlemleri oldukça kolay yapılırken başvurular saniyeler içerisinde değerlendirilerek müşterileregeri dönüş yapılıyor. Onaylanan krediler de anında müşterilerin vadesiz hesaplarına aktarılıyor. Ayrıca bu kredi imkanında müşterilere 90 gün erteleme avantajı veriliyor.

100.000 TL ANINDA TİCARİ KREDİ HESAPLAMA!

İş Bankası'ndan Anınada Ticarei Kredi Kampanyası kapsamında 100.000 TL kredi kullanan müşteriler bunu 36 eşit taksitte geri ödeyebiliyorlar. Buna göre belirtilen vadede ve miktarda kredi kullanan müşterilere aylık yüzde 1,54 faiz uygulanıyor. Hesaplamaya göre 100.000 TL kredi için müşteriler bankaya her ay 3.686 TL kredi taksiti ödüyorlar. Vade sonunda ise ödenen toplam tutar 132.698 TL oluyor.

ANINDA TİCARİ KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

İş Bankası Anında Ticari Kredi Kampanyası'ndan yararlanmak isteyen müşteriler başvuru işlemlerini nasıl yapacaklarına dair bilgileri öğrenmek istiyorlar. Anında Ticari Kredi başvuru işlemleri İşCep veya internet şubesi üzerinden yapılabiliyor. Müşteriler bu başvuru işlemlerini 7 gün 24 saat boyunca gerçekleştirebiliyorlar.

isbilgisi.com