Artan ürün maliyetleri karşısında nakde olan ihtiyaçları artan vatandaşlar hem kamu bankalarını hem de özel bankaları yakın takibe almaya başladı. Bir süredir ekonomi piyasalarında gözlenen olumsuz gelişmelerden ötürü ağırlaşan gündelik hayat şartları, her kesimden vatandaşın bütçesine destek arayışı içerisine girmesine sebep oldu.

İhtiyaç kredisi çekip faiz ödemeyin Akbank faizsiz 15.000 TL taksitli nakit avans veriyor İhtiyaç kredisi çekip faiz ödemeyin Akbank faizsiz 15.000 TL taksitli nakit avans veriyor

Sabit giderlerini ve o ay için ihtiyaç duydukları diğer kalemleri, en uygun çerçevede bütçe kontrolü sağlayarak karşılamanın yollarını arayan tüketiciler, pek çok farklı kategori altında kampanya geliştiren bankaların kendilerine hitap eden duyurularını yakından takip etmeye başladı. Bu noktada devreye giren bankaların başında gelen Ziraat Bankası, dev bir kampanyaya imza atarak 2023 yılının sonuna kadar geçerliliği bulunan yeni hizmetinin ayrıntılarını kamuoyu ile paylaştı. 

ZİRAAT BANKASI’NDAN BANKKART LİRA KAMPANYASI!

ziraat-bankasindan-dev-hizmet-bankkart-lira-ile-kredi-kartinizi-odeyebileceksiniz (2)

Geliştirmiş olduğu kampanyalar ve sunduğu uygun faizli finansman hizmetleri sayesinde milyonlarca vatandaş tarafından yakından takip edilen bankaların başında gelen Ziraat Bankası, artan destek ihtiyacına karşın yeni bir kampanya daha geliştirdiğini duyurdu. Yeni kampanyası kapsamında mevcut kart kullanıcısı müşterilerine hizmet sunacağını ifade eden banka, kampanya ayrıntılarını tüketiciler ile paylaştı. 

Ziraat Bankası yapılan harcamalar kapsamında hesaba aktardığı hediye Bankkart Lira’ların, kredi kartından yapılan harcamalar için de kullanılabileceğini ifade etti. Kredi kartının hesap kesim tarihine kadar Bankkart Lira ile ödeme yapılabileceğini ifade eden banka, kampanyanın son geçerlilik tarihini 31 Aralık 2023 olarak duyurdu. 

ZİRAAT BANKASI BANKKART LİRA KAMPANYASININ AYRINTILARI

Ziraat Bankası tarafından geliştirilmiş olan yeni kampanyanın yalnızca bireysel kredi kartlar ile yapılan ve ekstreye TL olarak yansıyan harcamalar için kullanılabileceği bildirildi. Hem kredi kartı hem de banka kartı aracılığı ile kazanılmış olan hediye TL’lerin kampanya kapsamında harcanabileceğine işaret eden kamu bankası, ödemelerin Bankkart Mobil/ Ziraat Mobil uygulaması ya da bankanın internet bankacılığı kanalı ile yapılabileceğini ifade etti. Hediye liraların kullanılabileceği son tarihin, hesap kesim tarihi öncesi olduğu bilgisi kaydedildi.