Ziraat Bankası'ndan Çok Konuşulacak Faiz İndirimi! Eylül Ayında Başlayacak Yetişen Alacak!

Ziraat Bankası şimdiye kadar görülmemiş bir kredi kampanyasının hazırlığını yapıyor. yüzde 0.59 faiz oranı ile kredi vermeye hazırlanan banka Eylül ayını işaret etti.

KREDİ 13.08.2021 - 17:00 13.08.2021 - 17:00

Ziraat Bankası çalışan ve emekliler için harekete geçti. Bir süredir kredi faiz oranları ile ilgili çalışma içerisinde olan bankanın sonunda hazırladığı kredi detaylarını açıkladığı belirlendi. Banka tarafından kredi verilecek kişiler belirli şartlar dahilinde eleme yapılarak karar verilecek. Devlet destekli kredi kampanyasında faiz oranı ise oldukça şaşırtacak. Kredi faiz oranının yüzde 0.59 oranında olması bekleniyor. Bankanın en önemli şartı ise özellikle vatandaşın kendi bankasından maaş alıyor olması olarak belirlendi.

ZİRAAT BANKASI FAİZ ORANINI YÜZDE 0.59 SEVİYESİNE ÇEKTİ!

4-5

Ziraat Bankası tarafından verilecek olan devlet destekli kredinin limiti ise 30 bin lira olarak açıklandı. 30 bin lira ve altında nakit ihtiyacı bulunan vatandaşlar gönül rahatlığı ile başvuru yapabilecekler. Kredi faiz oranları ise piyasada en düşük oran olarak belirlendi ve yüzde 0.59 olarak açıklandı. Ancak kredi başvurusundan sonra değerlendirme yapılırken detaylı bir inceleme yapılacak.

Ziraat Bankası piyasadaki en düşük faiz oranı ile vereceği kredi hazırlığını yakın zamanda tamamlayacak. Kredinin Eylül ayında başlatılacağı ve dolayısıyla başvuruların da Eylül ayında başlayacağı belirlendi. Yapılan başvurularda maaşı bankaya taşımak son derece önemli. Emekli ve çalışanların kampanyadan yararlanabilecekleri öğrenildi. Banka kredi notu yüksek olan ve daha önce bankalarla sorun yaşamamış olan kişiler hemen sonuç alabilecekler.

ZİRAAT BANKASI DÜŞÜK FAİZLİ KREDİ BAŞVURULARI NASIL YAPILACAK?

Ziraat Bankası tarafından yüzde 0.59 faiz oranlı kredi için ayrı bir başvuru sayfasının başlatılması bekleniyor. Resmi internet sayfası üzerinden başvurular yapılabilecek.

Banka henüz kampanyaya başlamadığı için kendi faiz oranları ile işlem yapmaya devam ediyor. Eylül ayından itibaren bankanın yapacağı duyuru sonrasında belirli bir süre için kredi verilecek.