Günümüzde vatandaşların nakit ihtiyaçları için başvurdukları ilk adres bankalar oluyor. Bu süreçte bankalar kendi içlerinde sundukları fırsatlar ve ödeme kolaylıkları ile birlikte müşterileri çekmeye devam ediyorlar. Kamu bankaları arasında en hızlı ve etkili çözümleri sunmakla ünlenen Ziraat Bankası yeni bir kampanya ile geldi. Vatandaşların acil nakit ihtiyaçları karşısında beklemeden kredi çekmeleri için yeni bir fırsat geliştirildi. Sadece aylık 200 lira taksit ödemeleri ile birlikte 5 bin liraya kadar sunulan kredinin detayları açıklandı.

Hızlı ve nakit ihtiyacı olan vatandaşlar için 5 bin liraya varan kredi paketleri sunuluyor. Kısa sürede pek çok vatandaş tarafından adeta rekor kırdığı belirlendi. Bunun üzerine sadece aylık 200 lira taksitlerle birlikte acil finansman ihtiyaçları karşılanabilir.

AYLIK 200 LİRA TAKSİTLE KREDİ FIRSATI SUNUYOR!

Vatandaşlar için sunulan ziraat Bankası hızlı kredi kampanyası 3 yıla kadar kolay ödeme seçenekleri sunuyor. Esnek ödeme koşulları ile birlikte geri ödeme yapmak artık çok kolay. Başvurular için Ziraat Bankası ATM’leri, Ziraat Bankası şubeleri ve internet bankacılığı üzerinden hızlı bir şekilde işlemler yapılabilir.

Salgın nedeniyle şubelere gitmek istemeyen ve sosyal izolasyon gerçekleştiren vatandaşlarında hızlı para çözümleri için kredi kullanmaları mümkün hale getirilmiş oldu. Salgın döneminde ortaya çıkan finansal belirsizlik pek çok kişinin yeni ihtiyaçlarının ortaya çıkmasına neden oldu. Ziraat Bankası tarafından sunulan kredi kampanyasına bu süreçte rekor başvuru geldi.

Ziraat Bankası tarafından sunulan kredi için herhangi bir ön başvurunun bulunmuyor olması kredi kampanyasına gösterilen ilgiyi de artırdı. Bu sayede herkesin başvurması için bir fırsat olarak değerlendiriliyor. Direkt kullanıma sunulan kredinin aylık ödemeleri ise sadece 192 lira olarak açıklandı.

ZİRAAT BANKASI 5000 TL KREDİ HESAPLAMASI NASIL YAPILIYOR?

Ziraat bankası kredi paketinde özellikle vatandaşlar için esnek bir ödeme planı hazırlaması, 36 aya varan vade seçeneklerinin yanı sıra kredi başvuru sırasında herhangi bir teminat ya da kefil aranmaması da kampanyanın en çok dikkat çeken ayrıntılarından birisi oldu.

Ziraat Bankası tarafından hazırlanan yeni kredi paketinde faiz oranı yüzde 1.75 olarak açıklandı. Bu orandan 5.000 lira kredi alan vatandaşlar 36 ay vadeli kredi ödemelerinde aylık sadece 199 lira kredi ödüyorlar.