Son dönemde bankalar tarafından yapılan kampanyalar vatandaşlar tarafından oldukça merak edilirken Ziraat Bankası tarafından yapılan son kampanyalar ile birlikte gündeme geldi. Durum bu şekilde olunca da son yapılan kampanyalar ile birlikte vatandaşlara sunulan hediyeler daha da merak konusu oldu. 

O ALIŞVERİŞLERDE GEÇERLİ 250 TL VERİLECEK!

Şubat ayı için yapılan Ziraat Bankası kampanyası kısa süre içerisinde herkes tarafından oldukça merak konusu oldu. Çiçekçi, Giyim ve Aksesuar, Kozmetik, Kuyum ve Mücevherat sektörlerinde geçerli olmak üzere 500 TL ve üzeri alışverişlerde 250 TL verileceği öğrenildi. Konu hakkında yapılan açıklamada "Bankkart'ınız ile anlaşmalı giyim, aksesuar, kuyum, saat, çiçek ve kozmetik üye işyerlerimizde tek seferde yapacağınız her 500 TL ve üzeri alışverişinize 50 TL toplamda 250 TL Bankkart Lira verilecektir." şeklindeki açıklamalar ile kampanyaya katılım koşulları hakkında detaylara da Ziraat Bankası kampanyalar sayfasında yer verilmiştir.

KAMPANYAYA KATILMA KOŞULLARI NEDİR? 

Banka tarafından sunulan bu kampanyaya katılım için son 3 gün kaldığı ifade edilirken banka tarafından katılım detayları da oldukça merak edilmiştir. Konu hakkında yapılan açıklamalara göre kampanyaya katılım koşulları şu şekilde verilmiştir;

  • Kampanyaya  Bankkart Mobil ile bankkart.com.tr'den veya SUBAT250 yazıp 4757'ye SMS göndererek katılım sağlanmalıdır.
  • Kampanyadan yararlanabilmek için alışveriş yapmadan önce kampanyaya katılım sağlanması gerekmektedir.
  • Harcama tutarı için Bankkart'ın kredi kartı ve banka kartı özelliği ile yapılacak işlemler dikkate alınacaktır.
  • İşlemlerin Bankkart anlaşmalı üye işyerlerinde ve Bankkart POS'undan yapılması gerekmektedir.
  • Kampanyaya katılan müşterilerimiz, kampanya süresince Bankkart'ları ile anlaşmalı giyim, aksesuar, kuyum, saat, çiçek ve kozmetik üye işyerlerimizde tek seferde yapacakları her 500 TL ve üzeri alışverişlerinde 50 TL, toplamda 250 TL Bankkart Lira kazanabilecektir.
  • Bir müşterinin kampanya döneminde kazanabileceği en fazla Bankkart Lira tutarı 250 TL'dir.

KAMPANYAYA KATILIM İÇİN SON BAŞVURU NE ZAMAN? 

Öğrencilere 11 bin 402 TL maaş bağlanacak Öğrencilere 11 bin 402 TL maaş bağlanacak

Ziraat Bankası tarafından yapılan son açıklamalara göre kampanyaya katılmak isteyen kişiler için son başvuru tarihini "Kampanya Şubat ayına özel 1 - 28 Şubat 2023 tarihleri arasında geçerlidir." ifadeleri ile 28 Şubat tarihine kadar bu kampanyadan faydalanılabileceği öğrenildi.