Combo kart aslında banka müşterilerinin aynı anda iki kart taşımaması için tasarlanmış bir kolaylıktır.

Ziraat Combo Kart Özellikleri Nedir?

Ziraat Bankası’nın Combo kartlarının önemli yanı hemen hemen tüm bankaların uyguladığı farklı müşteri segmentlerine yönelik kartları ile tüm müşteri kesimlerine hitap edebilmesidir. Combo kart çeşitleri aşağıdaki gibidir:

-Bankart, klasik kredi kartı ile banka kartının bileşimdir.
-Bankkart Gold daha yüksek gelir seviyesinde müşterilerine sunulan gold özellikli kart ile bankartın bileşimdir.
-Bankkart Platinum en yüksek müşteri grubuna göre dizayn edilmiş platinum kart ile bankartın bileşimdir.
-Bankkart Genç 18 yaşının altındaki kişilere verilen massrafsız kredi kartı ile bankartın bileşimdir.
-Kampus Bankkart üniversite öğrencileri için hazırlanmış düşük limitli kredi kartı ile bankartın bileşimdir.
-Bankkart Başak Girişimci daha çok kobilere verilen kredi kartı ile bankartın bileşimdir.
-Bankkart Kurumsal kurumsal firmalara verilen şirket ünvanı kredi kartı ile bankartın bileşimdir.
-Bankkart Business şirketlere verilen şirket kredi kartı ile bankartın bileşimdir.

Ziraat Combo Kart’a Nasıl Başvurulur?

Ziraat Bankası’nın Combo kartlarını almak için https://www.bankkart.com.tr/basvurular-ve-islemler linki üzerinden başvuru yapılabilir. Diğer yandan Ziraat Combo Kart başvurusu Türkiye genelinde bulunan bütün Ziraat Bankası şubelerinden de yapılabilmektedir.

Bankkart başvurusu sırasında kişiden temel kimlik bilgileri istenecek ve alınan başvuru bankaca değerlendirilecektir. Combo kart bir çift özellikli kart olduğu için yapılan bu başvuru banka tarafından bir kredi kartı başvurusu olarak değerlendirilir.

Ziraat Combo Kart Nerelerde Geçer?

Ziraat Bankası’nın Combo kartlarının kullanıldığı yerler visa ve master kartların geçerli olduğu dünyadaki tüm alışveriş ve harcama noktalarıdır. Ziraat Bankası kredi veya banka kartları uluslararası tanınırlığa sahiptir.

Ziraat Combo Kart Avantajları Nedir?

Ziraat Bankası’nın Combo kartlarının önemli yanları birçok yerde Ziraat Bankası güvencesi ile kredi kartının tüm nimetlerinden faydalanırken aynı zamanda banka kartı taşıma ihtiyacının ortadan kalkmasıdır.

Diğer yandan Ziraat Bankasının kartları müşterilerine kredi kartı puanı toplama fırsatı da sunmaktadır. Diğer yandan kartın banka kartı özelliği ile kullanıcı isterse kredi kartından nakit avans çekebilir veya isterse kredili mevduat hesabından para çekebilir.

Ziraat Combo Kart Kampanyaları Neler?

Ziraat Bankası’nın Combo kartlarının faydalanabileceği kampanyalar şu şekilde sıralanabilir:

  • Ziraat Combo Kart müşterileri giyim ve aksesuar harcamalarında her 100 TL üzeri taksitli alışverişlerinde +3 taksit yapabilmektedir.
  • Ziraat Combo Kart müşterileri kırtasiye harcamalarında her 100 TL üzeri taksitli alışverişlerinde +3 taksit yapabilmektedir.
  • Ziraat Combo Kart müşterileri toptancılardan yaptıkları harcamalarında her 500 TL üzeri taksitli alışverişlerinde +2 taksit yapabilmektedir.
  • Ziraat Combo Kart müşterileri turizm harcamalarında her 300 TL üzeri taksitli alışverişlerinde +3 taksit yapabilmektedir.
  • Ziraat Combo Kart müşterileri mobilya harcamalarında her 300 TL üzeri taksitli alışverişlerinde +2 taksit yapabilmektedir.
  • Ziraat Combo Kart müşterileri beyaz eşya harcamalarında her 300 TL üzeri taksitli alışverişlerinde +2 taksit yapabilmektedir.
  • Ziraat Combo Kart müşterileri araç bakım ve yedek parça alımı harcamalarında her 300 TL üzeri taksitli alışverişlerinde +3 taksit yapabilmektedir.
  • Ziraat Combo Kart müşterileri spor salonu üyelik harcamalarında her 500 TL üzeri taksitli alışverişlerinde +2 taksit yapabilmektedir.
  • Ziraat Combo Kart müşterileri Ekim 2019 boyunca alışverişlerini vade farklı olmadan taksitlendirebilmektedir.

isbilgisi.com