Ekonomi piyasalarında kayda geçen yükselen grafikler, her sektörde olduğu gibi ulaşım sektöründe de yüksek oranlı zamların gözlenmesine sebep oldu. Toplu taşıma araçlarına gelen yüksek oranlı zamlardan sonra uçak biletlerine yansıtılan zamlar da tüketiciler tarafından şaşkınlık ile karşılandı. Hem yurtiçi hem de yurtdışı bilet fiyatlarının artması, yakın zamanda içerisinde seyahat planı yapan vatandaşların ellerini kollarını resmen bağladı.

Hali hazırda bütçe kontrolü yapmakta zorlanan vatandaşlar, uygun fiyatlı uçak bileti arayışlarını sürdürmeye devam ederlerken yüzleri güldüren kampanya haberi AnadoluJet’ten geldi. Kaliteli hizmetleri ile bilinden firma, yurtiçi seyahati planlayan vatandaşlar için aileleri ile birlikte yararlanabilecekleri yeni bir uçak bileti kampanyası başlattığını duyurdu. 

ŞOK bayram için dev indirim ŞOK bayram için dev indirim

ANADOLUJET UÇAK BİLETİ KAMPANYASI EKİM 2022

yurtici-ucak-biletlerinde-dev-indirim-o-firma-duyurdu-aile-boyu-yuzde-20lik-indirimden-faydala (2)

Sektörün en önemli isimlerinden birisi olan ve sene başından bu yana artan uçak bileti fiyatlarına karşı vatandaşların yanlarında olma gayreti gösteren AnadoluJet, yeni kampanyasını kamuoyu ile paylaştı. 

Söz konusu yeni kampanya kapsamında yurtiçi seyahatlerinde aile boyu indirimli uçuş fırsatının yakalanabileceğini duyuran AnadoluJet, ilgili kampanya kapsamında yüzde 20 oranında daha uygun fiyatlar karşılığında seyahat edilebileceğini belirtti.

ANADOLUJET İNDİRİMLİ UÇAK BİLETİ KAMPANYASININ AYRINTILARI

Yurtiçi seyahatlerinde yüzde 20’ye varan indirim fırsatından yararlanılabileceğini ifade eden AnadoluJet, yeni kampanyasının kural ve koşullarını şu şekilde sıraladı:

  • İndirim kampanyası 15 Ekim 2022- 11 Nisan 2023 tarihleri arasında alınacak olan uçak biletleri için geçerlidir.
  • İndirim kampanyası kapsamında 1 Kasım 2022- 13 Nisan 2023 tarihleri arasında seyahat edilmelidir. 
  • İndirim kampanyasının promosyon sınıfları dışında kalan esnek sınıflarda, vergiler ve harç ücretleri hariç olmak üzere toplam tutar üzerinden yüzde 20 oranında indirim uygulanacaktır. 
  • İndirim kampanyası Kuzey Kıbrıs uçuşları hariç olmak üzere tüm yurtiçi aktarmalı uçuşlarını kapsamaktadır. 
  • İndirim kampanyasından yararlanabilmek için uçuş planında aynı soyada sahip en az 3 kişi, en fazla ise 9 kişi bulunmalıdır. 
  • İndirim kampanyası kapsamında alınacak olan uçak biletinin uçuştan en az iki gün önce satın alınmış olması gerekir.