Devlet bankası olmasının getirdiği avantaj ile sayesinde rakiplerine oran ile çok daha düşük faiz uygulamalarına sahip olan Ziraat Bankası, bu yönü ile müşteri sayısını her geçen gün arttırmaya devam ediyor. Başta çiftçilere ve diğer üreticilere sunduğu faizsiz ve düşük faizli kredi destek kampanyaları ile dikkatleri üzerine çeken banka, girişimcileri ve tüketicileri destekleyen politikaları ile sayesinde de bankacılık sektöründe öne çıkmayı başarıyor. 

Devlet bankası olarak hizmet veriyor olmasının getirmiş olduğu birçok avantajı müşterileri ile de paylaşmayı ihmal etmeyen Ziraat Bankası, bu kapsamda mevcut müşterilerinin yeni yıllarını da kutlamayı unutmadı. 9 Ocak 2023 tarihine kadar başvurulara açık kalacak olan yeni yıl hediyesi kampanyasını duyuran kamu bankası, detayları paylaştı. 

KAMU BANKASI YENİ YIL HEDİYESİNİ DUYURDU!

yeni-yil-hediyeniz-ziraat-bankasindan-250-tl-hediye-edecek (2)

Bankkart kullanıcıları için hem kart kampanyaları hem de avantajlı kredi kampanyaları düzenleyen Ziraat Bankası, yeni yıla girilmesine günler kala yeni bir kampanya daha geliştirdiğini duyurdu. Söz konusu kampanyanın TL kazanımlı bir alışveriş kampanyası olduğunu ifade eden kamu bankası, detayları tüketiciler ile paylaştı. 

Öğrencilere 11 bin 402 TL maaş bağlanacak Öğrencilere 11 bin 402 TL maaş bağlanacak

Ziraat Bankası tarafından yapılan açıklamaya kadar 9 Ocak tarihine kadar kampanyaya katılım sağlayan tüm mevcut müşterilere ayakkabı, çiçek, kitap, kuyum, ev tekstili, hediyelik eşya, giyim ve kozmetik harcamaları karşılığında TL hediyesinin verileceği bilgisi kaydedildi. Banka, tek seferde yapılan 750 TL ve üzeri tutarlı her harcamaya 50 TL, toplamda ise 250 TL değerinde Bankkart Lira hediyesi vereceğini bildirdi. 

KAMU BANKASININ YENİ YIL HEDİYESİNDEN NASIL YARARLANILIR?

250 TL’ye vara Bankkart Lira hediyesi tanımlayacağı kampanyasının katılım gerektirdiğini ifade eden kamu bankası, söz konusu kampanyaya Bankkart Mobil uygulamasında bulunan “kampanyalar” kategorisinden online olarak başvuru yapılabileceğini ifade etti. Ayrıca banka kampanyanın SMS katılımına da açık olduğunu belirterek bankaya kayıtlı bulunan cep telefonu numaraları üzerinden YENİYIL yazılıp 4757’ye kısa mesaj gönderilmesi durumunda da Bankkart Lira kazanımının mümkün olacağını ifade etti.