Gelen son dakika duyurusu ile birlikte Akbank kartı olmayan kişiler için 1000 TL kazanma fırsatı olduğu ifade edildi. Son derece kolay bir şekilde gerçekleştirilebilen kart başvurularının ardından yapılacak olan her alışverişte Akbank tarafından biriktirilen chip-para ile 1000 TL kazanılabileceğinden bahsedildi. 

Hane başına 15.000 TL ödeme yapılacak! Hane başına 15.000 TL ödeme yapılacak!

Özellikle de son dönemde bankalar tarafından müşterileri ya da müşterisi olmak isteyen kişiler için yaptıkları kart kampanyaları peş peşe duyurulmaya başladı. Durum bu şekilde iken kişiler tarafından en çok merak edilen konulardan biri de yayımlanan bu kampanyalara nasıl kazanılabileceği oldu. 

AKBANK 1000 TL VERECEK! 

Henüz Akbank müşterisi olmayan fakat bunun için başvuru yapmayı düşünen kişiler için yapılan duyuru ile birlikte herhangi bir şekilde şubeye gitmeye gerek kalmadan yapılabilecek olan başvuru sonucunda kredi kartı onaylanan kişilerin gelen bu onayın ardından gerçekleştirilen alışverişler sayesinde 1000 TL kazanacakları öğrenildi. 

Kart başvurusunun onaylanmasının ardından gelen Axess kartı ile birlikte belirli bir limitin üzerinde yaptığı harcamaları sonucunda toplamda 1000 TL'ye kadar chip-para kazanabilecekleri öğrenildi. Bunun için gerekli olan başvuru detayları ise merak edildi. 

SON GÜN 28 ŞUBAT! 

Yarın sona erecek olan bu kampanya için banka tarafından yapılan açıklama ile birlikte son derece kolay bir şekilde Akbank Mobil ve İnternet, Juzdan, Akbank.com, Axess.com.tr, tüm ATM ve şubeleri ile Müşteri İletişim Merkezinden başvuru yapılabileceği ifade edildi. Bu başvuruların ise kişilerin kampanyadan faydalanabilmesi için 28 Şubat tarihine kadar gerçekleştirilmiş olması gereklidir. 

Aynı iş yerinden ve aynı gün yapılacak olan 1000 TL'lik harcamada 200 TL verileceğinin ifade edilmesinin ardından bu şekilde toplamda 1000 TL'ye kadar chip-para kazanılabileceği öğrenildi. Bu kampanya ile birlikte 1000 TL kazanmak isteyen kişilerin harcamalarını ise 15 Mart tarihine kadar yapmış olması gerektiği öğrenildi. 

BU KARTLAR KAMPANYAYA DAHİL DEĞİL

Akbank tarafından alınan Axess kart ile olan harcamalar için geçerli olacak olan bu kampanya hakkında yapılan bir uyarı ile birlikte Free, Troy, Ticari kartlar, Ek kart, Öğrenci kartları ve Sanal kartlarının harcamalara dahil edilmediği konusunda da açıklama yapıldı.