Yapı Kredi’nin tüketici kredilerini yakından takip edenlere müjdeli haber geldi. Düşük faizli ihtiyaç kredisi çekmek ve ödemeleri 3 ay ertelemek isteyen müşteriler Yapı Kredi’nin kampanyasından hemen yararlanma fırsatına sahip oluyor. Bankanın kurumsal web sitesi üzerinden duyurulan Yapı Kredi 3 Aya Kadar Ertelemeli Kredi kampanyasının detayları belli oldu. Buna göre 100 bin TL tutarında nakit desteği almak isteyen Yapı Kredi müşteri krediyi çektikten 90 gün sonra ödemelere başlama avantajından yararlanabiliyor. 

Yapı Kredi 3 Aya Kadar Ertelemeli Kredi Kampanyası 

yapi-krediden-3-ay-ertelemeli-kredi-firsati-12-ay-vadeli-100000-tl-nakit-veriyor (2)

Öğrencilere 11 bin 402 TL maaş bağlanacak Öğrencilere 11 bin 402 TL maaş bağlanacak

Türkiye’nin önde gelen özel bankalarından Yapı Kredi müşteri memnuniyeti odaklı bankacılık hizmetleriyle adından söz ettirmeye devam ediyor. Acil nakit ihtiyaçlarını ertelemeden karşılamak ve nakit desteği almak isteyen müşteriler Yapı Kredi tüketici kredilerinden hemen yararlanabiliyor. Geniş bir müşteri kitlesine sahip olan Yapı Kredi Bankasının yeni kredi kampanyası büyük ilgi gördü. Bankanın kurumsal web sitesi üzerinden yapılan duyuruda 100 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisi verileceği açıklanırken Yapı Kredi müşterilerine 3 ay ödeme erteleme fırsatı da sunuluyor. 

Yapı Kredi İhtiyaç Kredisi Kampanyası Detayları 

Nakit ihtiyaçlarını bütçesine uygun ödeme koşullarıyla karşılamak isteyenler için Yapı Kredi’nin ihtiyaç kredisi kampanyasında 3 ay ödeme erteleme avantajı sunuluyor. Bu sayede müşteriler, ihtiyaç kredilerini şimdi alırken taksit ödemelerine 2023’te başlıyor. Yapı Kredi müşterileri mobil uygulama ve bireysel internet şubesi üzerinden oturdukları yerden ihtiyaç kredisi başvurusu yapabiliyor. Yapı Kredi bankasının ihtiyaç kredisi kampanya duyurusuna göre 36 ay vade seçeneği ile en fazla 90 gün ödeme seçeneği sunuluyor. Bu kampanyada ödemesiz dönemlere ait faiz tutarı ilk taksite yansıtılıyor.

Yapı Kredi İhtiyaç Kredisi Hesaplama 

Düşük faizli ihtiyaç kredisi çekmek isteyenler için Yapı Kredi’nin 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi kampanyası öne çıkıyor. Yeni yıl öncesinde ihtiyaçlarını hemen şimdi satın almak isteyen Yapı Kredi müşterileri 100 bin TL kredi taleplerinde 12 ay vade seçeneğini tercih ederse aylık yüzde 2.79 faiz oranı avantajından yararlanabiliyor. Bu koşullarda Yapı Kredi müşterisinin aylık ödemesi gereken taksit tutarı 10.340 TL oluyor.