Türkiye'de ekonomik göstergelerin iyi bir görünüme sahip olmaması vatandaşların cebini direkt olarak etkilemeye devam ediyor. Hayat pahalılığı ve ödeme güçlüğü nedeniyle vatandaşlar acil nakit ihtiyacı ile sık sık karşılaşmaya başladılar. Bütçelerini çeviremeyen veborçlarını ödeyemeyen vatandaşlar ek kaynak arayışına giriyorlar. Bu arayışın en kolay yolu ise bankalardan ihtiyaç kredisi kullanmak oluyor.

Bankalar tarafından müşterilerine özel imkanların sunulduğu ihtiyaç kredisi kampanyaları vatandaşlar tarafından mercek altına alındı. Vatandaşlar ihtiyaç kredisi kampanyalarını araştırarak kendilerine en uygun kredi için bankalara kredi başvurusunda bulunuyorlar. Son günlerin talep gösterilen kredi kampanyalarından birisi de Yapı Kredi Bankası tarafından düzenlendi.

3 AY ERTELEME AVANTAJI!

Yapı Kredi Bankası tarafından duyurulan kredi kampanyasına göre müşterilere 3 ay erteleme imkanı ile kredi veriliyor. Bu ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında nakit desteği alan müşteriler kredi geri ödemesine 3 ay sonra başlıyorlar. Bu nedenle ciddi bir zaman da kazanan müşteriler borçlarını öteleme imkanı verildiği için bu krediye talep gösteriyorlar.

YAPI KREDİ BANKASI 20.000 TL İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI!

Yapı Kredi Bankası tarafından şartları açıklanan ihtiyaç kredisi kampanyasından yararlanarak 36 ay vadeli, 3 ay ödemesiz dönemli 20.000 TL ihtiyaç kredisi kullanan müşterilere aylık yüzde 1,96 kredi faizi uygulanıyor. 3 ay ertelemeli olduğu için bu kredinin geri ödemesi 33 ayda yapılabiliyor. Bu nedenle kredinin ilk taksitine ilk 3 aylık dönemdeki kredi faizi ekleniyor. Yapılan hesaplamayla bu kredinin ilk taksiti 2.289 TL oluyor sonraki ayda taksitler 878 TL'ye düşüyor.

isbilgisi.com