2022 yılına girildiği günden bu yana etkileri artarak devam eden olumsuz ekonomik şartlar, tüketicilerin hemen hemen her kalem için desteğe ihtiyaç duymalarına sebep oldu. Ocak ve temmuz aylarında emekli ve memur maaşlarının yanı sıra asgari ücret için de zam kararı veren hükümet yetkilileri tüketicileri yüksek enflasyona karşı koruma altına almayı hedeflerken enflasyonun kontrol altına alınamaması, nakde olan ihtiyacın giderek artmasına yol açtı. 

Milyonlarca emekli bayram edecek Milyonlarca emekli bayram edecek

Maaşlarına yapılan zamlar ile satın aldıkları hizmetlere ve hizmet ürünlerine yansıtılan zamlar aynı doğrultuda olmayan tüketiciler, artan nakit ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına iş birliği içerisinde oldukları bankaları yakın takip altına aldı. Bu noktada öne çıkan özel bankalar arasında olan Yapı Kredi Bankası, sene başından bu yana düzenlediği avantajlı kampanyalar ile hem mevcut müşterisini hem de yeni müşterilerini desteklemeyi hedefledi.

Kart ve finansman kampanyalarının yanı sıra emekli promosyonu kampanyaları ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış olan Yapı Kredi Bankası, mevcut müşterilerine yeni bir kampanyanın duyurusunu yaptı. Hali hazırda banka müşterisi olan tüketicilere seslenen Yapı Kredi Bankası, 10 Aralık tarihine kadar başvurulara açık kalacak olan yeni kampanyasına ilişkin ayrıntıları paylaştı. 

YAPI KREDİ BANKASI OTOMATİK FATURA ÖDEME KAMPANYASI ARALIK 2022

yapi-kredi-bankasi-musterilerinin-dikkatine-vereceginiz-talimatlar-icin-150-tl-hediye-edilecek

Yapı Kredi Bankası geliştirmiş olduğu yeni kampanyaya katılarak otomatik fatura ödeme talimatları veren mevcut müşterilerine TL hediyesi vereceğini bildirdi. Talimatların kredi kartından verilmesi durumunda her kalem için ek olarak 10 TL daha ödeyeceğini belirten banka, hediye TL tutarlarını şu şekilde açıkladı:

  • HGS/ 1 adet otomatik fatura ödeme talimatı: 10 TL
  • 2 adet otomatik fatura ödeme talimatı: 25 TL
  • 3 adet otomatik fatura ödeme talimatı: 45 TL
  • 4 adet otomatik fatura ödeme talimatı: 70 TL
  • 5 adet otomatik fatura ödeme talimatı: 100 TL

YAPI KREDİ BANKASI OTOMATİK FATURA ÖDEME KAMPANYASI SMS BAŞVURUSU

Yapı Kredi Bankası yeni kampanyasına SMS ile başvuru yapılabileceğini belirtti. Bankaya kayıtlı bulunan cep telefonu üzerinden TALIMAT yazıp boşluk bırakıp müşteri numarasının yazılması gerektiğini belirten banka, metnin 4470’e gönderilmesi gerektiğini bildirdi.