Uzun süredir sektörde faaliyet gösteren özel bankalar arasında yer alan Yapı Kredi Bankası, deneyiminin de getirmiş olduğu avantaj ile birbirinden farklı kategoriler altında kampanyalar geliştirerek tüketicilerin bütçelerine destek olmaya devam ediyor. Bu senenin zorlu ekonomik şartları sebebi ile mevcut gelirleri ile ay sonlarını getirmekte zorlanan vatandaşlar için hem kart kampanyaları hem de finansman kampanyaları düzenleyen banka, dönemin en büyük problemlerinden birisi olarak gösterilen akaryakıt fiyatlarına ilişkin de yeni bir kampanya düzenlediğini bildirdi.

Rusya- Ukrayna savaşının etkisi sonucunda tarihi seviyelere ulaşan akaryakıt fiyatlarına karşı mevcut müşterisinin yanında yer alan Yapı Kredi Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yeni bir duyuru yayınladı. Geçtiğimiz haftalarda duyurmuş olduğu akaryakıt kampanyasına ek bir kampanya daha geliştirdiğini belirten Yapı Kredi Bankası, araç sahibi müşterileri ile kampanyanın ayrıntılarını paylaştı. 

YAPI KREDİ BANKASI’NDAN EK AKARYAKIT FAYDASI!

yapi-kredi-bankasi-kampanyalari-birlestirdi-250-tl-ve-uzeri-tutarli-akaryakit-harcamalarina-70 (2)

Geçtiğimiz haftalarda duyurmuş olduğu akaryakıt kampanyasına ek bir kampanya daha geliştirdiğini ve söz konusu iki kampanyanın birleştirilebileceğini belirten Yapı Kredi Bankası, kampanyaların içeriklerini paylaştı. 

Opet istasyonlarından 4 farklı günde 250 TL ve üzeri tutarlarda akaryakıt harcaması yapan müşterilerine 50 TL değerinde Opet Puan tanımlanacağını belirten Yapı Kredi Bankası, söz konusu kampanyaya SMS ile katılım sağlanması durumunda 50 TL’ye ek 10 TL daha puan tanımlanacağını bildirmişti. Bugün bir kampanya daha geliştirdiğini duyuran banka, 4 ödemeden birinin QR kod ile yapılması durumunda 10 TL daha puan hediyesi verileceğini ifade etti. 

YAPI KREDİ BANKASI’NIN AKARYAKIT KAMPANYALARINA NASIL BAŞVURU YAPILIR?

Tapusu olan buraya! Hekesi ilgilendiren açıklama Tapusu olan buraya! Hekesi ilgilendiren açıklama

Yapı Kredi Bankası’nın 60 TL’ye varan ilk akaryakıt kampanyasına World Mobil uygulaması üzerinden veya OPETPUAN yazıp 4454’e kısa mesaj göndererek başvuru yapılabilmektedir. QR kod ile ödeme yaparak 10 TL daha puan hediyesi kazanmak için ise yine mobil uygulama üzerinden işlem yapılması gerekmektedir.