Ana Sayfa GÜNDEM Yangın 2 Can Aldı

Yangın 2 Can Aldı

Yangın 2 can aldı. Yaşlı çift uyurken öldü.

6
0
Paylaş

Taşova İlçesinde iki katlı ahşap binada çıkan yangın yaşlı çiftin yanarak hayatını kaybetmesine neden oldu. Elde edilen bilgilere göre henüz Nedeni belli olmayan nedenle ahşap binada yangın çıktı.

Gülahmet Yüksel (83) ve eşi Gülhanım Yüksel’in (75) yaşadıkları evde uyudukları esnada yanarak hayatlarını kaybettiler. Taşova Belediyesi itfaiye ekipleri yangına çok hızlı bir şekilde müdahale etse de soğutma çalışmasının ardından çiftin cansız bedenine ulaşıldı. Cenazeler evden çıkarılarak Taşova Devlet Hastanesi morguna götürüldü.

Yangının gece geç saatlerde çıkmış olması ve yaşlı çiftin yangın esnasında uyuyor olması işleri oldukça zorlaştırdı. Evi saran alevlere Taşova Belediyesi itfaiye ekipleri müdahale etti. Ardından soğutma işlemine geçildi ve 4 çocukları olan yaşlı çiftin cansız bedenine ulaşıldı konuyla alakalı Jandarma ekipleri de bölgede incelemeler yaptı soruşturmalar ise devam edecek.

Yangın çıkan binanın ahşap olması ve oldukça eski olması nedeniyle yangın çok hızlı bir şekilde yayıldı ve evin tüm odalarına dağıldığı tahmin ediliyor. Taşova Belediyesi ekipleri çok hızlı bir şekilde müdahale gerçekleştirse de yaşlı çifti hayatlarına kaybetmesine engel olamadı. Hastaneye götürülen cenazeler çiftin 4 çocuğuna teslim edilecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here