Whatsapp'ta Yeni Dönem Başlıyor! Artık Alışveriş Yapmak Her Zamankinden Kolay Olacak!

Dünyanın en çok kullanılan mesajlaşma programı WhatsApp devrim gibi bir yeniliğe imza attı. Artık alışveriş yapmak WhatsApp üzerinden çok daha kolay olacak. İşletmelere ve kullanıcılara büyük bir yenilik sunan WhatsApp programdan çıkmadan alışveriş tamamlama imkanı verecek. İşte WhatsApp'ın yeni özelliğine dair merak edilen tüm detaylar...

TEKNOLOJİ 11.11.2020 - 23:00 11.11.2020 - 23:00

WhatsApp her geçen gün kendisini yenilemeye ve dünyanın en çok kullanılan mesajlaşma programı olma ünvanını korumaya devam ediyor. Oldukça gelişmiş teknik özelliklerle alanında rakipsiz olan WhatsApp yepyeni bir özelliği daha kullanıcıların hizmetine sunmaya hazırlanıyor. Sosyal medyada alışveriş yapabilme imkanını genişleten şirket önemli bir ticaret mecrası olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

WHATSAPP ALIŞVERİŞ İKONU GELİYOR

İşletmeler WhatsApp sohbet ekranlarından müşterilerinealışveriş ikonu ile tüm ürün kataloglarını gösterebilecekler. Sohbet ekranında arama ikonu yerine alışveriş ikonu bulunacak. Bu ikonu tıklayanlar şirketin satıştaki tüm ürünlerini görme imkanına kavuşacaklar. Üstelik bu ürünler WhatsApp'tan hiç çıkmadan da satın alınabilecek. Hem müşteriler hem de işletmeler bu açıdan çok büyük bir kolaylığa kavuşmuş olacaklar.

WHATSAPP'TAN ÇIKMADAN ALIŞVERİŞ YAPMA FIRSATI!

Bir alışveriş sitesinden dahi çok fazla avantak sunan bu yeni sistem ile beraber kullanıcılar alışveriş yaptıkları esnada işletmelerle direkt olarak iletişime geçebilecekler. İşletmeler de kullanıcılar ile sağlanan iletişim aracılığıyla hizmet kalitelerini en üst seviyeye çıkartabilme fırsatı elde edecekler. Bir ürün satın alınmak istendiğinde kullanıcılar ilgili işletmeye tüm merak ettikleri soruları anında sorun cevap alabilecekler.

WhatsApp'ın yeni özelliğinin kısa bir süre sonra güncelleme ile tüm WhatsApp kullanıcılarına sunulması bekleniyor.

isbilgisi.com

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@