Ana Sayfa TEKNOLOJİ Whatsapp’a Tuhaf Bir Özellik Geliyor

Whatsapp’a Tuhaf Bir Özellik Geliyor

Whatsapp'a kısa süre içerisinde yeni bir özellik gelecek.

33
0
Paylaş

Milyonlarca kullanıcısı olan Whatsapp’a yeni bir özellik geliyor. Tatil modu ile birlikte kullanıcılar yeni bir özelliğe kavuşuyor. whatsapp kullanan kişileri yakından ilgilendiren bir güncelleme gelmek üzere şirket Android sürümü ile birlikte yeni bir güncelleme getirecek ve Whatsapp’a tatil modu eklenecek tatil modu ile birlikte neler değişeceğini bu yazımızda bulabilirsiniz.

Whatsapp’a gelen yeni özellik adı arşivlenmiş sohbetleri yoksa olarak isimlendiriliyor. Bu özellikle birlikte yeni bir mesaj aldığınızı arşivlenmiş sohbetler arşive aktarılması engellenmiş olacak. Böylece rahatsız olduğunuz grup mesajlarını üst üste anlık olarak almayacaksınız ve Whatsapp mesajı ekranda görünmesin bu özellik henüz geliştirme aşamasında ne zaman yayınlanacağı da belli değil.

Whatsapp’ta herhangi bir kişi size fotoğraf gönderdiğini otomatik olarak galerimize kaydedilir. Bu durumların olmasını istemiyorsanız otomatik yükleme özelliğini kapatarak bundan kurtulabilirsiniz sohbet ayarları kısmından gelen ve değil kaydedip atarak fotoğraf ya da diğer medya bağlantılarını indirilmesini durdurabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here