Ana Sayfa TEKNOLOJİ Whatsapp Güncelleme Sonrası Bozuldu

Whatsapp Güncelleme Sonrası Bozuldu

Whatsapp'a gelen yeni güncelleme sonrası bazı sorunlar yaşandı.

10
0
Paylaş

WhatsApp’ta kullanıcılar son güncellemenin ardından ilginç bir hatayla karşılaştı. Dünyanın en popüler mesajlaşma uygulaması olan ve milyarlarca kullanıcısı olan WhatsApp’a yeni bir güncelleme geldi. Bazı kullanıcılar bu güncelleme sonrasında sohbetlerinde birden fazla mesaj alındığında Grup mesajlarında grubun adı bireysel sohbetlerde de kişinin adı bildirim çubuğunu göremedi.

Bu hatayı alan kullanıcıların birçoğu WhatsApp’a mail attı. Maillere geri dönüşlerde de WhatsApp’ın hatayı kabul etmediği anlaşıldı. böyle bir hatanın neden meydana geldiği ise bilinmiyor. WhatsApp’ın Android sürümünde bu hatanın yaşandığı ve diğer sürümlerde herhangi bir sorun ile karşılaşılmadığı duyuruldu.

Yaşanan bu problem çok büyük olasılıkla WhatsApp’a yeni bir özellik üzerinde çalıştığını simgeliyor. Çünkü WhatsApp daha önce de İOS Beta için yayınladığı güncelleme ile bildirim ekranını Grup sohbetlerini önüne bir emoji eklemişti. Bu hatayla ile ilgili yeni bir açıklama ya da güncelleme gelmese de bu hatanın iyiye yorulabileceği açıklandı. Belki de Android sürümler için bir iyileştirme söz konusu olacak.

Bu hata şuanda devam ediyor ve neden kaynaklandığı ise bilinmiyor. WhatsApp ise konuyla alakalı herhangi bir açıklama yapmasa da mail yolu ile soru soran kullanıcılara kesinlikle sorunun WhatsApp kaynaklı olmadığını açıkladı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here