Ana Sayfa TEKNOLOJİ Whatsapp Ara Yüzünü Yeniledi

Whatsapp Ara Yüzünü Yeniledi

Whatsapp yıllar sonra ara yüzünde güncelleme yaptı. Gelen güncelleme sadece Android cihazlar için geçerli olacak.

6
0
Paylaş

En popüler mesajlaşma uygulaması olan Whatsapp Android sürümünde yıllar sonra sonra bir yenilik yaptı. Android kullanıcılarına özel olarak yayınlanan güncelleme de Whatsapp Android Ayarlar menüsünü baştan aşağıya yeniledi.

Yeni güncelleme ile beraber ayarlar menüsünü baştan aşağı yenilendiğini ve birçok ayırın daha ulaşılabilir hale geldiğini söyleyelim. Uygulama ile ilgili ilk değişiklik Whatsapp ayarlar sekmesinde gerçekleşti. Bu sekme de neredeyse tüm bölümler yeniden tasarlandı ve kullanıcıları çok rahat bir şekilde erişmesi için hazır hale getirildi.

İOS İçin Güncelleme Gelebilir      

WhatsApp’ın eski ayarlarında ayarlar bölümü normalde en alt kısımda yer alıyordu yeni yayınlanan betayla değişiklik yapıldı ve yardım sekmesi en üste alındı. Yardım sekmesi yerine ise bir arkadaşını davet et butonu eklendi benzer birbirlerini güncellemenin İOS için olup olmayacağı ise merak ediliyor şu anda gelen güncelleme sadece Android cihazlar için geçerli oldu.

WhatsApp uzun süredir en çok kullanılan mesajlaşma uygulaması olarak dikkat çekiyor. SMS ve benzeri uygulamaları tamamen tarihe gömen WhatsApp sadece internet olması ile çalıştığı için dünyada milyarlarca insan tarafından tercih ediliyor. Uzun süredir aynı ara yüze sahip olması ve hiçbir şekilde reklam barındırmaması nedeniyle WhatsApp mesajlaşma uygulamaları arasında her zaman zirvede yer almayı başarmıştı.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here