Ana Sayfa SPOR Wesley Sneijder Dikkat Çeken Paylaşım Yaptı

Wesley Sneijder Dikkat Çeken Paylaşım Yaptı

Wesley Sneijder özel hayatında sorunlar yaşıyor. Eşiyle boşanma kararını doğruladı.

6
0
Paylaş

Galatasaray’da gösterdiği performansla taraftarın kalbini kazanmayı başaran Wesley Sneijder özel hayatında zor günler yaşıyor. Türkiye’deyken göstermiş olduğu yüksek performans ve aile hayatı ile örnek bir futbolcu olmayı başaran Wesley Sneijder sosyal medya hesabından bir paylaşım bulunarak eşi Yolanthe Cabau ile boşanacaklarını doğruladı.

Sneijder’in menajeri Hollanda’da magazin programlarından bir tanesine konuk oldu. Sneijder çiftinin son çıkan iddialara göre boşanacaklarını doğrulayan menajer RTL Boulevard’a konuyla alakalı açıklamalar yaptı. Magazin sitelerinde de gündemde sık sık Sneijder çiftinin boşanacakları yönünde haberler çıkıyordu ve Sneijder’in menajeri ilk ağızdan açıklama yaptı olayı doğruladı. Kısa bir süre sonra da Wesley Sneijder Instagram hesabından konuyla alakalı bir paylaşım yaparak kamuoyunu bilgilendirdi.

Menajeri yapmış olduğu açıklamada boşanmanın nedenine de dair bilgi vermezken 8 yıllık evli olan çiftin neden boşanacağı ve aralarındaki sorun ise bilinmiyor. Sneijder çifti bir süredir sosyal medyadan ve yerel medyadan uzak bir şekilde yaşam sürdürüyordu. Sneijder çifti özel yaşamlarına saygı duyulmasını istiyor. instagram’da eşi ve çocuklarını yer aldığı bir fotoğraf paylaşım yapan ve ‘yeter batırdım her şeyi batırdım hem de birçok kez ailem huzur hak ediyor özel hayatıma saygı duyulmasını istiyorum.’ açıklamalarını yaptı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here