Vakıfbank'tan Yeni Kredi Kampanyası! Düşük Faizli, 3 Ay Geri Ödemesiz 125.000 TL'ye Kadar İhtiyaç Kredisi!

Vakıfbank yeni ihtiyaç kredisi kampanyasını kamuoyuna duyurdu. Buna göre nakit sıkışıklığı yaşayan Vakıfbank müşterileri 36 ay vadeye kadar taksit fırsatı ile 125.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanabilecekler. Bu kredi kampanyasında müşterilere 7 farklı ödeme seçeneği sunulacak. Ayrıca müşteriler isterlerse 3 ay boyunca kredi taksitlerini de erteleyebilecekler. İşte büyük avantajlar sunan başvuru ve kredi hesaplama ekranı...

KREDİ 11.11.2020 - 15:51 11.11.2020 - 15:51

Türkiye'de nakit sıkışıklığı yaşayan vatandaşların imdadına bankalar yetişiyor. Vakıfbank da müşterileri için yeni bir ihtiyaç kredisi kampanyasının startını verdi. Düşük faizli ihtiyaç kredisi kampanyası müşterilere çok büyük avantajlar sağlıyor. Acil nakit ihtiyacı hisseden müşteriler aylık yüzde 1,44 faizle 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanabiliyorlar. Bu kredi kampanyası kapsamında 125.000 TL'ye kadar kredi miktarı 3 ay geri ödemesiz dönem avantajıyla müşterilere sunuluyor.

VAKIFBANK KREDİ ÖDEME SEÇENEKLERİ!

Vakıfbank'tan müşterilere yeni ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında 7 farklı ödeme seçeneği veriliyor. Bu ödeme seçeneklerine göre kredi geri ödeme planı oluşturuluyor. Müşteriler kendi bütçelerine en uygun seçeneği tercih ederek bütçelerini sıkıntıya sokmadan kredilerini geri ödeyebiliyorlar. İşte Vakınbank'ın 3 ay ödemesiz 125.000 TL'ye kadar kredi ödeme planları:

-Azalan taksitli

-Artan taksitli

-Aylık eşit taksitli

-3 ay ödemesiz aylık eşit taksitli

-3 ayda bir eşit taksitli

-Son taksit balon ödemeli

-Değişken taksitli

VAKIFBANK İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZ ORANLARI

Vakıfbank tarafından yapılan son dakika açıklamasına göre yeni ihtiyaç kredisi faiz oranı da belirlendi. Buna göre müşteriler 36 ay vade seçeneğinde 125.000 TL'ye kadar kredi kullandıklarında aylık yüzde 1,44 kredi faizi ödeyecekler. Ayrıca müşterilerin ödeme performansına göre bu kredi faizi aylık yüzde 1,38'e kadar düşebilecek.

VAKIFBANK İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Vakıfbank ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen müşteriler bunu hangi kanallardan gerçekleştirebileceklerini merak ediyorlar. Edinilen bilgilere göre banka şubelerinden yapılacak olan ihtiyaç kredisi başvurularına ek olarak şubeye gitmeen cep telefonu ve internet vasıtası ile de başvuru gerçekleştirilebilecek. SMS ile kolayca başvuru yapmak isteyen Vakınbank müşterileri telefonlarının mesaj bölümüne KREDI, TC Kimlik No, Aylık Gelir bilgilerini yazıp 5724'e SMS gönderdiklerinde kredi başvurusu yapmış oluyorlar.

isbilgisi.com

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@