Türkiye'de koornavirüs sürecinde vatandaşların büyük bir bölümü önemli maddi sorunlar yaşadılar. Bu sorunlar kişisel bütçelerde derin açıklara neden olurken kamu bankaları pandami döneminde vatandaşlara bireysel destek kredileri ile finansal çözümler sundular. İhtiyaç, taşıt ve konut kredileriyle vatandaşlara büyük fırsatlar veren Vakıfbank bu uygulamasına devam ediyor.

BİREYSEL DESTEK KREDİSİ!

Taksitli ihtiyaç kredileri ile müşterilerin maddi sorunlarına çözüm üreten ve borçlarını tek bir yerde toplama imkanı veren Vakıfbank kredi faizlerinin en güncel rakamlarını da kamuoyuna duyurdu. Evlilikten eğitime, beyaz eşyadan mobilyaya kadar tüm ihtiyaçlar Vakıfbank ihtiyaç kredisi ile çözüme kavuşuyor. Vakıfbank ihtiyaç kredisi çeşitleri faiz oranları ise şu şekilde açıklandı:

TAŞIT KREDİSİ DESTEĞİ!

Yeni bir otomobils atın almak isteyen müşterileri de unutmayan Vakıfbank bunun için avantajlı taşıt kredisi kampanyasını açıkladı. Vakıfbank tarafından yapılan duyuruya göre 48 ay vadeye kadar taşıt finansmanı müşterilere veriliyor. Taşıt kredisi kullanmak isteyen müşteriler satın alacakları otomobillerin nihai fatura değeri 120.000 TL'ye kada rolan kısmın yüzde 70'ini kredilendirebiliyorlar. 120.000 TL'nin üzerindeki kısım için ise yüzde 50 oranında kredi kullandırılıyor. Taşıt kredisi için faiz oranı ise aylık yüzde 1,48 olarak duyuruldu.

KONUT KREDİSİ DESTEĞİ

Konut alımında da müşterilere destek veren Vakıfbank, konut kredisi fırsatı ile müşterilere büyük imkanlar sunuyor. 120 aya varan vade ile konut finansmanı kullanabilen Vakıfbank müşterileri esnek ödeme koşullarını da tercih edebiliyorlar. Buna göre eşit taksitli, eşit ana paralı, azalan taksitli gibi seçenekler kullanılabiliyor. Bu kredilerde müşterilere yüzde 1,49 faiz uygulanıyor.

isbilgisi.com