Zorlu ekonomik şartların oluştuğu şu günlerde kariyerini ve dolayısı ile de aylık kazancını garanti altına alarak geçim derdi içerisine düşmek istemeyen vatandaşlar, kamu kurumlarından gelen personel alımı ilanlarını yakından takip etmeye başladılar. Devlet güvencesinde istihdam edilmek isteyen adayların personel alımı ilanı sorgulamalarına yanıt veren birçok kamu kurumu eksik kadrolarını duyururken son ilan kamu bankası Vakıfbank’tan geldi. 

Bankacılık sektörünün önemli isimlerinden olan ve kamu bankası olmasının avantajını kullanarak yıllardır tüketicilere ve yatırımcılara uygun çerçevede hizmet sunan Vakıfbank, eksik kadrolarını belirleyerek ilana çıktı. İstanbul ilinde bulunan şubelerinde görevlendirilmek üzere bünyesine yeni personellerin ekleneceğini ifade eden kamu bankası, ilan detaylarını adaylar ile paylaştı. 

VAKIFBANK 2022 PERSONEL ALIMI İLANI!

vakifbank-personel-alimi-ilani-yayinlandi-sinav-ile-memur-ve-uzman-yardimcisi-alimi-yapilacak- (2)

Her dönemde olduğu gibi yeni dönemde de müşteri sayısını arttırmaya devam eden Vakıfbank, zorlu ekonomik şartların yaşandığı şu günlerde yatırımcılar ve tüketiciler için geliştirmiş olduğu avantajlı kampanyalar ile sektörde dikkat çekiyor. Sene başından bu yana pek çok farklı kategori altında birbirinden avantajlı kampanyalar duyuran kamu bankası, yeni güne yeni bir duyuru ile başlayarak yine adından söz ettirmeyi başardı. Banka, eksik kadrolarını belirlediğini ve bu kapsamda da ilerleyen günlerde personel istihdamları gerçekleştireceğini bildirdi. 

Vakıfbank’ın resmi internet sitesi üzerinden yayınlanmış olan yeni duyuruya göre bankanın İstanbul ilinde bulunan Genel Müdürlük birimlerine ve şubelerine yeni personellerin alınacağı bilgisi kaydedildi. Yeni personellerin uzman yardımcısı ve memur kadrolarında istihdam edileceklerini ifade eden kamu bankası, son başvuru tarihini 24 Ekim olarak açıkladı. 

Dolar'ı olanlar buraya! Son 1,5 gününüz kaldı Dolar'ı olanlar buraya! Son 1,5 gününüz kaldı

VAKIFBANK PERSONEL ALIMI İLANI BAŞVURU DETAYLARI 2022

Vakıfbank tarafından yayınlanmış olan 2022 personel alımı ilanı aracılığı ile kamu bankasının eksik kadrolarında görevlendirilmek isteyen adaylar, ilan detaylarını araştırmaya başladı. Hem yazılı hem de sözlü mülakattan oluşan iki aşamalı bir eleme sürecine ev sahipliği yapacağını belirten Vakıfbank, başvuru detaylarını açıkladı. 

Aday başvurularını Ankara Üniversitesi’nin Aday İşlemleri sistemi üzerinden online olarak kabul edileceğini ifade eden Vakıfbank, başvuru ücretinin 100 TL olduğunu belirtti. Banka, yazılı sınavın 19 Kasım tarihinde yapılacağını da bildirdi.