Vakıfbank kart sahipleri dikkat! O harcamalara 250 lira para verecek - Türkiye'de en büyük kamu bankaları arasında yer alan Vakıfbank'tan kart sahipleri için açıklamalar geldi. Buna göre ise kart sahiplerinin o harcamalarına banka tarafından 250 lira ödeme yapılacağı bildirildi.

Kart sahiplerine yapılan bu ödemelere dair kampanya koşulları ve ne zaman sonlanacağına dair bilgiler de kampanya detaylarında ki yerini aldı.

İşte banka kampanyasına dair koşullar ve katılıma dair detaylar:

Memurların beklediği haber geldi! İşte detaylar Memurların beklediği haber geldi! İşte detaylar

Gıda marketi alışverişlerinize 250 TL Worldpuan!

638132503098948406-gida-marketi-alisverislerinize-250-tl-worldpuan-detail

Vakıfbank market harcaması yapan müşterilerine 250 TL Worldpuan vereceğini açıkladı. İşte kampanya koşulları:

  • VakıfBank Worldcard ile 1-24 Mart 2023 tarihleri arasında gıda marketi, kasap, manav ve şarküteri sektörlerinde World üye işyerlerinden tek seferde yapacağınız ilk 400 TL ve üzeri alışverişinizden sonraki her 400 TL ve üzeri alışverişe 25 TL, toplam 250 TL Worldpuan hediye edilecektir.
  • Alışverişlerin WORLD POS'larından yapılması gerekmektedir.
  • Kampanya müşteri bazında geçerlidir. Ek kart ve sanal kart ile yapılan alışverişler kampanyaya dahildir. Bir müşteri kampanyadan en fazla 250 TL Worldpuan kazanabilir.
  • Aynı gün aynı üye işyerinden tek seferde yapacağınız 400 TL ve üzeri alışverişlerin sadece bir tanesi kampanyaya dahil olacaktır.
  • Kampanyaya katılmak için Bankamızda kayıtlı cep telefonu numaranızdan ''GIDA'' yazıp bir boşluk bırakarak kredi kartınızın son 6 hanesini 6635’e SMS gönderebilir veya VakıfBank Mobil’de yer alan ''Cepte Kazan” üzerinden katılım sağlayabilirsiniz.

Yukarıda ki koşulları sağlayarak sizlerde 250 TL ödülden faydalanabilirsiniz. Kampanya katılımı için banka müşterisi olduğunuz telefon numaranızdan GIDA yazarak belirtilen operatör numarası ve mesaj alanını doldurarak katılım gösterebilirsiniz.