Vakıfbank, Halkbank ve Ziraat Bankası Belirli Şartlarda Faizsiz Kredi Veriyor

Son zamanlarda faiz seviyelerinin ne kadar yüksek olduğu hepimiz tarafından biliniyor. Durumun böyle olmasıyla birlikte birçok vatandaş faizlerin yüksek olması sebebiyle ihtiyaç kredisi çekemiyor.

KREDİ 09.08.2021 - 11:40 09.08.2021 - 11:51

Son zamanlarda faiz seviyelerinin ne kadar yüksek olduğu hepimiz tarafından biliniyor. Durumun böyle olmasıyla birlikte birçok vatandaş faizlerin yüksek olması sebebiyle ihtiyaç kredisi çekemiyor. Fakat bu durumda bile bazı bankalar şartların sağlanması halinde belirli nakite kadar, faizsiz kredi fırsatları sunmaktadırlar..

Bankalar kredi kartları sayesinde müşterilerine yılda birkaç defa faizsiz kredi sağlayabiliyor. Böylece vatandaşlar kısa süreli ihtiyaçlarını faiz olmadan giderebiliyor. 

Hangi Bankalar Faizsiz Kredi Veriyor?

VAKIFBANK FAİZSİZ KREDİ ALMAK

Vakıfbank; Vakıfbank kredi kartı kullanan vatandaşlar bankanın atacağı bildirim ile birlikte yılda 2 defa faizsiz kredi kullanabilmektedir. Miktar 500 TL ile 1000 TL arasında değişmektedir. Sadece kredi masrafı olarak 20 TL ücret alınacaktır. 

faizsiz-kredi-kamu-bankalari

HALKBANK FAİZSİZ KREDİ ALMAK

Halkbank; kredi kartı kullanan vatandaşlar banka tarafından uygun görülen zaman dilimi içerisinde  yılda 1-3 defa faizsiz kredi kullanabilmektedir. Miktar 1000 TL ile 2000 TL arasında değişmektedir. Sadece kredi masrafı olarak 40 TL ücret alınacaktır.

ZİRAAT BANKASI FAİZSİZ KREDİ ALMAK

Ziraat Bankası; kredi kartı kullanıcıları bankanın göndereceği bildirim ile birlikte yılda 1 defa faizsiz kredi alabilmektedir. Miktar 500 TL ile 1000 TL arasında kişiye göre değişmektedir. Sadece kredi masrafı olarak 20 TL ücret tahsil edilmektedir. 

Birçok banka kredi kartı kullanıcılarını artırmak maksadıyla benzeri kampanyalar yapmaktadır. Bu kampanyalardan kredi kartı sahipleri faydalanabilir. Kredinin alınabilmesi için ilk olarak bankadan bildirim gelmesi beklenmektedir.