Vakıfbank gelir belgesi, kefalet, ipotek uygulaması olmadan 125 bin liraya kadar kredi kampanyası sunmaktadır. Vakıf Bank'ın kredi kampanyasından nasıl yararlanabilirsiniz? Kredi kampanyasının koşulları nelerdir? Kampanya ile ilgili bütün detaylar Vakıf bank 30 bin lirayla 300 bin lira arasında kredi kampanyası sunmaktadır. Gelir belgesi sunmadan kullanabileceğiniz bu krediye nasıl başvuru yapabilirsiniz detayları nelerdir? Kamu bankalarımızdan birisi olan Vakıf Bank kampanyalarını bütün vatandaşlara sunmaktadır? Kamu bankası olması sebebiyle birçok şartı diğer bankalara göre daha uygundur. Tüketici kredisi, ipotekli kredi, taşıt kredisi vb kredilerde de uygun faiz oranları sunmaktadır. Gelir belgesiz krediye başvurmak istiyorsanız  30.000 TL ile 300000 TL arasında kredi sunmaktadır. Onun için kredi notunuzun yüksek olması ve daha önceki ödemelerinizi düzenli yapmış olmanız gerekmektedir. Peki gerekli şartlar nelerdir?


Tüketici kredisi olarak sunmuş olduğu kredide şartlar; banka müşterisi olmanızı isteyecektir, kredi puanı nasıl kontrol edilecektir. Kredi notu kötü bankaların kara listesinde olan müşterilere kredi sunulmayacaktır. Vakıf Bank maaş müşterisi olarak başvuru yapıyorsanız 6 aylık sigortanızın bulunması gerekmektedir. Gelir belgesi olmadan da başvurunuzu sağlayabiliyorsunuz. Banka aylık maaşınızın 22 katına kadar size kredi sunmaktadır.


Vakıf Bank'ın Kredi kampanyalarına nasıl başvurulur?


18 yaşını doldurmuş, aylık geliriniz bulunuyor ise tüketici kredisi için şubelerden anında başvuru yapabilirsiniz. Maaş müşterisi olduğunuz durumda sizden gelir belgesi talep edilmeyecektir. Maaş müşterisi değilseniz aylık gelir beyanı ile birlikte şubeleri uğrayarak maaşınızın 15 katına kadar kredi başvurusunda bulunabilirsiniz ve kredi başvurunuz aynı gün sonuçlanırsa anında kullanabiliyorsunuz. Kredi başvurunuz onaylanmadığı durumda ise kredinizin neden onaylanmadığı banka tarafından size açıklanacaktır. Onaylanmama durumu genellikle daha önceki ödemelerinizi düzenli yapmamanız durumunda, kredi notunuzun düşük olması durumunda gerçekleşmektedir. Bu gibi durumlarda bazen sizden teminat ya da kefalet istenerek başvurunuz kabul edilmektedir.