Geçtiğimiz senenin son çeyreğinde oluşan kur farkı sebebi ile birçok hizmete ve hizmet ürününe yüksek oranlarda zamlar yansıtılmak durumunda kalındı. Yapılan zamlardan etkilenen ürün gruplarının başında ise teknolojik cihazlar geldi. Bu durum, artık resmen lüks tüketimden çıkarak bir temel ihtiyaç ürünü olarak değerlendirilmeye başlanan cihazlara gereksinim duyan tüketicileri oldukça büyük bir hayal kırıklığına uğrattı. 

WhatsApp yerine kullanılabilecek uygulamaları derledik! WhatsApp yerine kullanılabilecek uygulamaları derledik!

Bankacılık işlemleri başta olmak üzere pek çok işlemi zamandan tasarruf sağlayarak, güvenilir çerçevede gerçekleştirmek için bir akıllı telefona ihtiyaç duyan ancak yükselen fiyatlar sebebi ile bütçelerine uygun telefon bulmak konusunda güçlük çeken tüketiciler, piyasayı yakından takip etmeye başladı. Bu noktada devreye giren Vivo, Türkiye’de de üretim yapıyor olduğunun altını çizerek uygun fiyatlı Y serisi modellerini tanıttı. 

VIVO Y35 ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

uygun-fiyatli-akilli-telefon-satin-almak-isteyen-tuketiciler-dikkat-vivonun-y-serisinin-ozelli (2)

2021 yılında 20 milyon dolar tutarında yatırım yaparak Türkiye’de üretim tesisi kuran Vivo, tüketiciler tarafından büyük ilgi görmeye devam ediyor. Bu kapsamda firmanın en çok beğeni toplayan ürünlerinden birisi olarak gösterilen Y35 modeli, arama motorlarında sıklık ile sorgulanıyor. 

Zengin kutu içeriğine sahip olan Y35, tüketicilerine tek kutuda şarj adaptörü, ekran koruma kılıfı, telefon kılıfı ve kulaklık aksesuarlarını hediye ediyor. Hızlı şarj özelliğine sahip olan Y35’te 90 HZ FHD ekran bulunuyor. Ayrıca akıllı telefonda 50 megapiksellik 3 adet arka kamera bulunuyor.  

VIVO Y22S ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

Vivo markasının Y serisinde dikkat çeken bir diğer model olan Y22s, iddialı bir model olarak öne çıkıyor. 6,55 inç HD renkli ekran, 1612x 720 HD çözünürlüğe sahip. Snapdragon 680 işlemcisi bulunan Y22s modelinde aynı zaman hızlı şarj özelliği de bulunuyor. 50 megapiksellik çözünürlüğe sahip olan arka kamerası, Y22s model akıllı telefonu rakiplerinden ayırıyor. 

VIVO Y16 ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

Y serisinin bir diğer modeli olan Y16, ışıltılı altın ve yıldızlı gece siyahı renkleri ile satışa sunuluyor. 4+ 64 GB’lık hafızaya sahip olan akıllı telefonda 6,51 inç Halo FullViewTM ekran bulunuyor. Ortamın ışığına göre ekranın ışığını ayarlayan Y16, böylelikle pil tasarrufu da sağlıyor.