Türk tiyatrosunun ve sinemasının usta isimlerinden olan Rasim Öztekin aldığı acı bir haberlebüyük bir şok yaşadı. Ağabeyi Zeki Bülent Özker'i kaybeden Rasim Öztekin yaşadığı acıyı sosyal medya üzerinden duygusal sözlerle hayranları ile paylaştı.

RASİM ÖZTEKİN BÜYÜK ACI YAŞADI!

Ağabeyi Zeki Bülent Özker ile çok iyi bir ağabey-kardeş diyaloğunun olduğu bilinen Rasim Öztekin bu ölüm haberiyle sarsıldı. Yaşadığı büyük acı karşısında çaresiz kalan Rasim Öztekin duygularını, “Hayatım boyunca bana desteğini esirgemeyen ve her zaman yaımda olan sevgili ağabeyimi bugün sonsuzluğa uğurladık. Bundan sonra ağabeyimsizim. Nurlar içerisinde yatsın. Hayatımın en zor günlerinden birisini yaşıyorum.” sözleriyle ifade etti.

Rasim Öztekin'in kızı Pelin Öztekin de amcasının ölümüyle büyük bir sarsıntı geçirdi. Oldukça üzüntülü olduğunu söyleyen Pelin Öztekin, “Sevgili amcamı kaybettik. Çok iyi bir insan olarak yaşayıp çok iyi bir insan olarak dünyaya veda etti. Eksikliğini her zaman hissedeceğiz.” dedi.

ÜNLÜ İSİMLER USTA OYUNCUYU YALNIZ BIRAKMADI!

Rasim Öztekin'in yaşadığı bu acının duyulmasının ardından sanatçı dostları usta oyuncuyu telefonla arayarak taziye dileklerini ilettiler. Çok sayıda ünlü isim de sosyal medya üzerinden başsağlı mesajı yayınladılar.

isbilgisi.com