Ünlü şarkıcı ve oyuncu Emre Altuğ dün bir trafik kazası yaptı. Kendi aracı ile İstanbul Ortaköy sahil yolunda ilerleyen Emre Altuğ direksiyon hakimiyetini kaybederek park halindeki bir başka araca çarptı. Kaza sırasında oldukça sarsılan Emre Altuğ yaşadığı paniği kısa bir süre içerisinde atlatmayı başardı.

EMRE ALTUĞ TRAFİK KAZASI YAPTI!

Yara almadan trafik kazasını atlatan Emre Altuğ'un hem kendi aracından hem de çarpıtığı araçta maddi hasar meydana geldi. Bu kazanın duyulması ile ünlü sanatçının hayranları kazaya ve sanatçıcının sağlık durumuna dair büyük bir merak yaşadılar.

EMRE ALTUĞ'UN SAĞLIK DURUMU NASIL?

Hayranlarının meraklarını sosyal medya üzerinden yaptığı bir açıklamayla gideren Emre Altuğ, “Geçirdiğim trafik kazasınde ben dahil hiç kimse yaralanmamıştır. İnsan canına bir zarar gelmediği için Allah'a şükürler olsun. Merak edenlere ve arayarak geçmiş olsun dileklerini ileten dostlarıma teşekkür ediyorum.” dedi.

Uzun bir süredir dizi projesinde yer almayan Emre Altuğ kısa bir süre önce Sihirli Annem ile ekranlara dönüş yaptı. Ünlü sanatçı son olarak Güldür Güldür Showekibinde yer almış ve oyunculuğu ile dikkatleri üzerine çekmişti. 

isbilgisi.com