Koronavirüs salgını, ekonomik krizler, siyasi gerilimler, terör olayları gibi çok sayıda felaketi içerisinde barındıran 2020 sona erdi. 2021 yılının başlaması ile beraber insanlar bu yıl neler yaşanacağını merak ediyor. 2020'nin kötü etkilerinden kurtulmak isteyen insanlar 2021'e güzel anlamlar yüklüyorlar. Peki 2021 nasıl geçecek?

Bulgaristan'ın tüm dünyaca tanınan kahini Baba Vanga'nın 2021 kehanetleri büyük bir merakla araştırılıyor. Ancak 2021'e dair Baba Vanga'nın tahmin ve öngörüleri hiç de iç açıcı değiller. Daha önce 11 Eylül saldırıları ve Çernobil faciasını yıllar önceden bilen Baba Vanga, 2021 hakkında hangi tahminlerde bulunmuştu?

BABA VANGA 2021 KEHANETLERİ!

1911 yılında Bulgaristan'da doğan Baba Vanga genç yaşlarında bir fırtınada görme yetisini tamamen kaybetti. Ancak bu olayın ardından Baba Vanga geleceğe dair kehanetleriyle önce Bulgaristan'da ardından ise tüm dünyada ün yaptı. 1996 yılında 85 yaşındayken hayatını kaybeden Baba Vanga arkasından geleceğe dair çok sayıda kehanet bıraktı. İngiliz basını Baba Vanga'nın 2021 kehanetlerini tek tek sıralayarak yayınladı.

PUTİN SUİKASTE UĞRAYACAK!

İngiliz Daily Star gazetesinin Baba Vanga kehaneti olarak gösterdiği olaya göre Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin bu yıl içerisinde bir suikaste uğrayacak. Kendi ülkesi içerisinden meydana gelecek bu suikast sonucunda Putin hayatını kaybedecek.

DÜNYANIN YENİ SÜPER GÜCÜ OLACAK

Baba Vanga'nın 2021'e dair en çok dehşete düşüren tahmini ise, “Dünya afetlerden ve büyük felaketlerden dolayı büyük acılar çekecek. İnsanlar bilinç değişimine uğrayacak. Zor zamanlar yaşanacak ve insanlar inançlarından vazgeçecekler.” oldu. Ayrıca Baba Vanga kehanetlerinde bir ejderhadan bahsediyor. Bu ejderhanın Rusya, Hindistan veya Çin olabileceği ifade ediliyor. Ejderhanın dünyanın yeni süper gücü olacağını ileri süren Baba Vanga, “İnsanlık güçlü bir ejderha tarafından ele geçirilecek. 3 dev birleşip bazı insanların kırmızı parası olacak. 100, 5 ve birçok sıfır görüyorum” demişti.

PETROL ÜRETİMİ DURACAK!

2021'e dair Baba Vanga'nın son kehanetleri ise dünyanın dinleneceğini söylemesi oldu. Bunun da petrol üretiminin durması ile gerçekleşeceğinin altı çiziliyor. Ayrıca Baba Vanga'Nın güneş enerjisi kullanan trenlerin uçacağını tahmin ettiği de belirtiliyor.

isbilgisi.com