Öğrencilere 11 bin 402 TL maaş bağlanacak Öğrencilere 11 bin 402 TL maaş bağlanacak

Ünlü Ekonomist Mert Başaran'dan yeni yatırım tavsiyesi! Burada altın çıksa da düşse de kazanıyorsunuz: Emlak ve Yatırım Uzmanı Mert Başaran'dan yeni altın yatırım tavsiyesi. Altını olanlar bunu yapsın diyerek önerilerde bulunan Başaran Türkiye'de Kur Korumalı Altının çıkarıldığını söyledi. Bu durumu 'İnanılmaz bir şey' olarak adlandıran Başaran burada altının düşse de çıksa da kazandırdığını da ekledi.

Emlak ve Yatırım Uzmanı Mert Başaran yapmış olduğu açıklamalar ile dikkat çekmeye devam ediyor. Yapmış olduğu yeni açıklamada ise hiç bir şekilde kaybetmeyeceğiniz yatırım tavsiyesinde bulundu. Buna göre Başaran 

"Bizim ülkemizde Kur Korumalı Altın çıkarıldı. İnanılmaz bir şey. Burada altın düşse de çıksa da kazanıyorsunuz. Hatta şunu söyleyeyim. Altın aynı kalsa da yine kazanıyorsunuz." diyerek bu yatırımı şiddetle önerdi. 

Altın yatırıcımları için kaçırılmayacak bir fırsat olduğunu söyleyen Başaran tavsiyelerine şöyle devam etti; "Altını diyelim ki 3 ay altını KKA'na bağladınız. Altın sabit kaldı. Yine ek miktar para alıyorsunuz. Altın düşerse de yüzde 3 para alıyorsunuz. Altın yukarı çıktığında ekstra yüzde 1'lik bonus veriliyor. Burada altınınız yavruluyor.

ALTIN DÜŞSE DE KALSA DA HER TÜRLÜ PARA KAZANIYORSUN

Emlak ve Yatırım Uzmanı Mert Başaran Altının kur korumalıda yavruladığını söyleyerek bu durumda altının düşmesi ya da çıkması durumunda hatta aynı kalması durumunda bile kazandıracağını söyledi ve ekledi;

"Ama 3 ay bir şekilde bunu bağlamanız gerekiyor. Altın cidden yavruladı. Dünyada böyle bir şey yok. Altın bu Kur Korumalı'da yavruluyor. Burada insanlar TL'den kaçarken dolara vs gitmemesi için yapıldı. Seçim sonrası bu muhtemelen iptal olur. Seçime kadar değerlendirin. Dünyada bulunmaz bir nimet. Böyle bir fırsatı değerlendirebilirsiniz." diyerek yatırımcılar için kaçırılmayacak bu fırsatı açıkladı.