Ana Sayfa DÜNYA Uçak Rezaletinde Havayolu Şirketi Özür Diledi

Uçak Rezaletinde Havayolu Şirketi Özür Diledi

Emily O'Connor uygunsuz kıyafet giydiği için uçağa alınmamakla tehdit edildi.

8
0
Paylaş

21 yaşındaki genç kadın uçakta yaşadığı talihsiz olayı sosyal medya üzerinden duyurunca bir anda dünyanın gündemine oturdu. 21 yaşındaki Emily O’Connor dekolte kıyafet giydiği için uçağa alınmamak da tehdit edildi.

Genç kadın Birmingham’dan Tenerife’ye giderken üzerini örtmezsen seni uçağı almayız. Şeklinde tehdit edildiğini söyledi. Uçakta yaşadığı olay bir anda dünyanın gündemine oturan Emily O’Connor bu olayı sadece dekolte bir kıyafet giydiği için yaşadı. Genç kadın kuzeninin ceketini giyerek uçağa tekrardan bindi.

2 Mart’ta İngiltere’nin Birmingham kendinden Kanarya Adalarına gitmek isteyen Emily O’Connor havaalanında son derece garip bir olay yaşadı hiç beklemediği bu davranış karşısında şok olan genç kadın kıyafetinden dolayı uçağı böyle binemeyeceği söylendi. Yaşadığı şok edici olayı Twitter üzerinden dünyaya duyuran Emily O’Connor Birmingham dan kanarya adalarına gideceğimde eğer üzerimi örtmezsem beni uçaktan çıkaracaklarını söylediler. Rahatsızlığa neden olmakla suçlandım etrafında 4 personel vardı beni ve bagajımı uçaktan çıkaracaklar de açıklamalarını yaptı.

Olayın tüm dünyada duyulmasının ardından genç kadına destek mesajları yağdı. Havalimanı girişinde herhangi bir sorun yaşamamasına rağmen uçakta böyle bir muameleye tabi tutulmasını son derece saçma olduğunu düşünen insan sayısı bir hayli fazla genç kadın diğer yolculara kıyafetinden rahatsız olup olmadıklarını sordu ve herhangi bir yanıt gelmediğini söyledi sadece kuzeninin ceketini giyerek uçağa binebildi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here