Türk medya sektöründe son dönemlerin parlayan yıldızı olan TV8 kendisni geliştirmeye devam ediyor. Türkiye'nin en çok izlenilen televizyon kanalları arasına girmeyi başaran Acun Ilıcalı yönetimindeki TV8 personel kadrosunu genişletmeye karar verdi. Bu maksatla Acun Medya tarafından internette kariyer sitelerinde iş ilanları yayınlandı.

Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu TV8'de çalışabilmek için fırsat bekleyen vatandaşlar yayınlanan iş ilanlarına büyük bir ilgi gösteriyorlar. Medya seköründe kariyer sahibi olmak isteyen vatandaşlar çeşitli birimler için açılan iş ilanlarına başvuruyorlar. Yapılan başvurular Acun Medya İnsan Kaynakları tarafından değerlendirilip adaylara geri dönüş yapılacak.

HANGİ KADROLARDA ALIM YAPILACAK?

Acun Medya tarafından yapılan açıklamaya göre TV8'de çalışmak için aranan yeni personeller şu kadrolarda istihdam edilecekler:

-Muhasebe Uzmanı

-Finans Yöneticisi

-Muhasebe Yöneticisi

-Romence Tercüman

-Tasarım Uzmanı

-Bilet Satış Uzmanı

-Macarca Tercüman

TV8 İŞ BAŞVURUSU ŞARTLARI NELERDİR?

TV8'de çalışacak olan yeni personeller için iş başvuruları başladı. Bu işlere başvuru yapmak isteyen adaylar başvuru şartlarını merak ediyorlar. Açılan kadrolar için özel başvuru şartları bulunuyor. Mesleki tecrübe istenen kadrolarda genel şartlar aranmıyor. Kariyerini geliştirmeye hedeflenen adaylara işe alımlarda öncelik tanınacağı bildirildi.

isbilgisi.com