Her işletme grubunda olduğu gibi bankalarda da senelik çalışma programları oluşturulmaktadır. Kampanyaları, mali kalemleri ve büyüme gibi bazı parametreleri içeren bu çalışma programına uygun olarak faaliyet gösteren bankalar, mevcut müşterilerini sadık müşteri profiline taşımayı hedeflerken müşteri sayılarını da arttırmayı amaçlamaktalardır. Bu kapsamda dönem dönem rakiplerine göre öne çıkabilecekleri kampanyalar geliştiren bankalar, sene sonuna kadar ilgili hedeflerine ulaşmak adına çalışmalarına devam etmektelerdir. 

Sene başından bu yana yıllık hedeflerine ulaşabilmek amacı ile birçok farklı kategoride avantajlı kampanyalar geliştiren bankaların başında gelen Türkiye İş Bankası, bu kapsamda aralık ayı boyunca geçerli olacak olan bir yeni kampanyanın daha duyurusunu yaptı. Söz konusu kampanyanın yeni müşterilerine yönelik olduğunu ifade eden banka, son başvuru tarihi 31 Aralık 2022 olan kampanyasına ilişkin ayrıntıları paylaştı.

MOBİL UYGULAMAYI İNDİRENE FAİZSİZ NAKİT DESTEĞİ!

turkiye-is-bankasindan-yeni-musterilerine-2023-hediyesi-10-bin-tlye-kadar-faizsiz-desteginiz-a

Müşteri sayısını arttırmak adına aralık ayının başında yeni bir kampanya daha geliştirdiği görülen Türkiye İş Bankası, 31 Aralık tarihine kadar mobil uygulama üzerinden banka müşterisi olan tüm tüketicilere nakit desteği vereceğini açıkladı. Banka, ilgili kampanyasının bir kart kampanyası olduğunu belirterek ayrıntıları paylaştı.

Finansman kampanyaları konusunda da önemli bir üstünlüğe sahip olan Türkiye İş Bankası, yeni kampanyası kapsamında ilk kez Maximum kart kullanıcısı olacak olan tüm yeni müşterilerine faizsiz ve masrafsız avantajları ile 10 bin TL’ye kadar nakit desteği vereceğini belirtti. Banka, 10 bin TL’ye kadar alınan nakit desteğinin 5 aylık vade kapsamında geri ödenebileceğini ifade etti. 

TÜRKİYE İŞ BANKASI SIFIR FAİZLİ TAKSİTLİ NAKİT AVANS BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

TEB’den Düşük Faizli Kredi Fırsatı! TEB’den Düşük Faizli Kredi Fırsatı!

Türkiye İş Bankası 10 bin TL’lik üst limit ve faizsiz avantajı ile duyurmuş olduğu yeni taksitli nakit avans kampanyası için mobil uygulaması üzerinden banka müşterisi olma sürecinin tamamlanması gerektiğini belirtti. Banka sonrasında yapılacak olan kart başvurusunun onaylanması ile birlikte mobil uygulamanın “başvurular” ekranından faizsiz nakit desteğine başvuru yapılabileceğini ifade etti.