Bankacılık sektörünün en eski kurumlarından birisi olan Türkiye İş Bankası, uzun yıllardır elde ettiği tecrübeye dayanarak tüketicilere avantajlı kampanyalar sunmaya devam ediyor. 2022 yılının içerisinde ortaya çıkan zorlu ekonomik faktörlere karşı resmen bir savaş içerisinde olan tüketicileri yalnız bırakmayan banka, sene başından bu yana duyurduğu avantajlı kredi ve kart kampanyaları ile de desteğini ortaya koyuyor.

Artan market ürünlerine karşı alışveriş kampanyaları, nakde olan ihtiyaçların karşılanabilmesi amacı ile kredi kampanyaları ve daha pek çok kategori altında avantajlı kampanyalar geliştiren Türkiye İş Bankası, bu kez de yalnızca emekli vatandaşları ilgilendiren bir kampanyanın çağrısını yaptı. Sosyal Güvenlik Kurumu’ndan maaş hizmeti alan emekliler için yılın son promosyon kampanyasını duyuran banka, detayları paylaştı. 

TÜRKİYE İŞ BANKASI’NDAN 7 BİN 500 TL’LİK MAAŞ HARİCİ ÖDEME ALMA FIRSATI!

turkiye-is-bankasindan-son-20-gun-cagrisi-emeklilere-7-bin-500-tl-odenecek (2)

Prim, yaş ve sigortalılık süresi şartlarını sağlayarak Sosyal Güvenlik Kurumu’ndan maaş hizmeti almaya hak kazanan tüketiciler için yılın son promosyon kampanyasını duyuran Türkiye İş Bankası, 31 Aralık tarihine kadar başvurulara açık kalacak olan kampanyasının ayrıntılarını kamuoyu ile paylaştı.

Öğrencilere 11 bin 402 TL maaş bağlanacak Öğrencilere 11 bin 402 TL maaş bağlanacak

Yakın dönem öncesinde güncellenen SGK maaş ödemeleri protokolü kapsamında senenin son kampanya düzenlemesini yapan Türkiye İş Bankası, maaş hesabını 3 yıllığına kendi bünyesine taşıyan emeklilere, şu tutarlarda promosyon ödeyeceğini duyurdu:

  • SGK’dan aldığı maaş 3.499 TL ve altı tutarlarda olanlara: 4.500 TL
  • SGK’dan aldığı maaş 3.500- 7.499 TL aralığında olanlara: 5.250 TL
  • SGK’dan aldığı maaş 7.500- 9.999 TL aralığında olanlara: 6.750 TL
  • SGK’dan aldığı maaş 10.000 TL ve üzeri tutarlarda olanlara: 7500 TL

TÜRKİYE İŞ BANKASI’NIN EMEKLİ PROMOSYONU KAMPANYASINDAN KİMLER, NASIL YARARLANABİLİR?

Türkiye İş Bankası maaş promosyonu alabilmek için ek bir başvurunun yapılmasına gerek olmadığını, maaş hesabının mobil uygulama, internet bankacılığı veya banka şubeleri aracılığı ile taşınmasının ek ödeme alabilmek için yeterli olduğunu ifade etti.