Türkiye İş Bankası yeni dönemde yükselmeye devam eden enflasyon sebebi ile hemen hemen her gün zamlanan hizmetlere ve hizmet ürünlerine karşı tüketicilerin yanlarında yer almaya devam ediyor. Bu kapsamda sene başından bu yana giyimden markete, dijital ürünlerden beyaz eşyaya kadar pek çok farklı sektör için indirim kampanyaları düzenleyen banka, bu kez de mobilya ve ev tekstili harcamalarına destek vereceğini bildirdi. 

Resmi internet sayfası üzerinden yeni kampanyasının duyurusunu yayınlayan Türkiye İş Bankası, söz konusu kampanyasından yalnızca bireysel Maximum kart müşterilerinin yararlanabileceklerini belirtti. Kampanyadan yararlanmak için son tarihin 30 Kasım olduğunu ifade eden banka, ayrıntıları tüketiciler ile paylaştı. 

TÜRKİYE İŞ BANKASI VIVENSE KAMPANYASI KASIM 2022

turkiye-is-bankasindan-mobilya-harcamalarina-destek-200-tllik-indirim-tanimlanacak-son-basvuru (2)

Yeni kampanyası kapsamında ürün kalitesi ve hizmet anlayışı sayesinde son dönemlerin en gözde firmalarından olan Vivense ile iş birliği yaptığını açıklayan Türkiye İş Bankası, 30 Kasım tarihine kadar Vivense noktalarından tek seferde 4 bin TL ve üzeri tutarlarda harcama yapan Maximum kart kullanıcılarına, 200 TL değerinde MaxiPuan hediyesi vereceğini belirtti. Banka, hediye MaxiPuan’ların 15 Aralık tarihinde hesaplara yükleneceğini bildirdi. 

Dolar'ı olanlar buraya! Son 1,5 gününüz kaldı Dolar'ı olanlar buraya! Son 1,5 gününüz kaldı

TÜRKİYE İŞ BANKASI’NIN VIVENSE KAMPANYASINA NASIL BAŞVURU YAPILIR?

Türkiye İş Bankası’nın Vivense mağazalarından harcama yapacak olan mevcut müşterileri için geliştirmiş olduğu indirim kampanyası, mobilya ve ev tekstili ürünlerine ihtiyacı olan tüketicilerin dikkatlerini çekmeyi başardı. Vatandaşlar, bankanın yeni kampanyasından nasıl yararlanabileceklerini araştırmaya başladı. 

Türkiye İş Bankası Vivense mağazalarından yapılacak olan 4 bin TL ve üzeri tutarlı harcamalara verecek olduğu 200 TL’lik MaxiPuan hediyesi için harcamadan önce kampanyaya katılım sağlanması gerektiğini belirtti. Bu kapsamda katılım detaylarını açıklayan banka, Maximum Mobil uygulamasında veya Maximum’un resmi internet sayfasında yer alan “kampanyalar” kısmından Vivense kampanyasının bulunması gerektiğini bildiren banka, açılan ekranda yer alan onay butonuna basılması durumunda kampanya katılımının gerçekleştirilmiş olacağını bildirdi.