Milyonlarca emekli bayram edecek Milyonlarca emekli bayram edecek

Türk bankacılık sektörünün en köklü kurumları arasında yer alan Türkiye İş Bankası, zorlu ekonomik şartlar sebebi ile ay sonlarını getirmek konusunda güçlük çeken tüketicilere yeni dönemde de yardımcı olmaya devam ediyor. Bu kapsamda 2022 yılına girildiği andan bu yana pek çok farklı kategori altında avantajlı kampanyalar geliştiren banka, bu kez de kısıtlı bir bütçeye sahip olan emekli vatandaşlar için yeni bir çağrı yaptı. 

Emekli maaş ödemeleri protokolü kapsamında emekliler için ek ödeme kampanyaları geliştiren bankalar arasında yer alan Türkiye İş Bankası, 1 Aralık tarihi itibari ile geçerli olmak üzere promosyon kampanyasının içeriğini düzenlediğini bildirdi. İlgili kampanyasının 31 Aralık tarihine kadar başvurulara açık kalacağını ifade eden banka, kampanya içeriğine ve başvuru sürecine ilişkin ayrıntıları paylaştı. 

TÜRKİYE İŞ BANKASI’NDAN EMEKLİLERE SON ÇAĞRI!

turkiye-is-bankasindan-emeklilere-duyuru-7-bin-500-tllik-ek-odemeniz-3-gun-icerisinde-yatacak- (2)

1 Aralık tarihinde yapmış olduğu duyuruda mevcut emekli promosyonu kampanyasının içeriğini düzenlemiş olduğunu belirten Türkiye İş Bankası, henüz kampanyaya başvuruda bulunmamış olan emekli vatandaşlar için yeni bir hatırlatma yayınladı. Banka, maaş hesabını 3 yıllığına kendi bünyesine taşıyacak olan tüm emeklilere, şu tutarlarda promosyon ödemesinin yapılacağını ifade etti:

  • SGK maaşı 3.499 TL ve altı tutarlarda olan vatandaşlara: 4.500 TL
  • SGK maaşı 3.500- 7.499 TL aralığında olan vatandaşlara: 5.250 TL
  • SGK maaşı 7.500- 9.999 TL aralığında olan vatandaşlara: 6.750 TL
  • SGK maaşı 10.000 TL ve üzeri tutarlarda olan vatandaşlara: 7500 TL

TÜRKİYE İŞ BANKASI’NIN EMEKLİ PROMOSYONU KAMPANYASINA İLİŞKİN AYRINTILAR

Türkiye İş Bankası maaş baremine göre belirlemiş olduğu promosyon tutarlarından yararlanmak isteyen emekli vatandaşlar için kampanya başvuru detaylarını yayınladı. Mobil uygulama, internet bankacılığı ve şubeler aracılığı ile maaş hesabının taşınabileceğini belirten banka, talimatın onaylanmasını takiben 3 gün içerisinde ek ödeme tutarlarının hesaplara aktarılacağını ifade etti.