Senelerdir sektörün öncülerinden birisi olma vasfına sahip olan Türkiye İş Bankası, yeni dönemde de bu farkını ortaya koymaya devam ediyor. Sene başından bu yana tüketicilerin ve yatırımcıların ihtiyaç duydukları alanlara yönelik avantajlı kampanyalar geliştirme gayreti içerisinde olan Türkiye İş Bankası, bu sayede 2022 yılı içerisinde müşteri sayısını da arttırmayı başardı.

Hem yeni hem de mevcut müşterileri için birçok alanda kullanılabilecek olan avantajlı kampanyalar geliştiren Türkiye İş Bankası, aralık ayının sonuna doğru yaklaşıldığı şu günlerde senenin son kampanyasını da duyurdu. Yükselen turizm harcamaları karşısında tüketicilerin yanlarında yer aldığını belirten banka, ilgili kampanyasının detaylarını mevcut müşterileri ile paylaştı. 

TÜRKİYE İŞ BANKASI TURİZM KAMPANYASI ARALIK 2022

Kredi çekecekler dikkat, tablo netleşti! İşte Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank, Akbank güncel kredi faiz oranları Kredi çekecekler dikkat, tablo netleşti! İşte Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank, Akbank güncel kredi faiz oranları

turkiye-is-bankasi-karti-olanlar-yasadi-turizm-harcamalarina-350-tl-hediye-edilecek-son-tarih- (2)

Resmi internet sitesi üzerinden duyurduğu avantajlı kart ve finansman kampanyaları ile hem mevcut müşterilerinin hem de potansiyel müşterilerinin dikkatlerini çekmeyi başaran Türkiye İş Bankası, 2022 yılının son düzlüğünde aralık ayı kampanyalarını paylaştı. Bu kapsamda yükselen turizm harcamalarından dert yanan mevcut müşterileri için de yeni bir kampanya düzenlediğini belirten banka, detayları paylaştı.

Türkiye İş Bankası yeni dönemin olumsuz ekonomik gelişmeleri sebebi ile fahiş rakamlara ulaşan turizm harcamaları sebebi ile doyasıya tatil yapamayan tüketiciler için yeni bir kampanya düzenlediğini duyurdu. Söz konusu kampanyasının yalnızca bireysel Maximum kart kullanıcılarını kapsadığını ifade eden banka, seçili firmalardan tek seferde yapılacak olan 7 bin 500 TL ve üzeri tutarlı harcamalara, 350 TL değerinde Maxi Puan hediyesi verileceğini belirtti. 

TÜRKİYE İŞ BANKASI TURİZM KAMPANYASI BAŞVURU DETAYLARI 

Türkiye İş Bankası bireysel statülü müşterileri için özel olarak geliştirmiş olduğu 350 TL değerinde hediye para kazanımlı yeni turizm kampanyasından yararlanmak isteyenler için kampanya başvuru detaylarını paylaştı. Banka, yapılacak olan turizm harcamasından önce Maximum Mobil veya İşCep uygulamalarında yer alan “kampanyalar” kısmından turizm kampanyasına katılım sağlanabileceğini ifade etti.