Sene başından bu yana gelişmeye devam eden ve giderek de tüketicileri daha zor bir duruma sürükleyen olumsuz ekonomik faktörler, özellikle popüler bankaların mevcut kampanyalarının yakından takip edilmesine sebep oldu. Çalıştıkları ya da çalışmasalar da avantajlı kampanyalar sunduklarını düşündükleri bankalardan bütçe desteği almak isteyen vatandaşlar, ilan edilen kampanyalar arasında kendilerine en uygun olanını tercih ederek bütçelerini bir nebze olsun rahatlatabilmek adına kritik adımlar attı.

Gündelik hayatın giderek daha da ağırlaşan ekonomik şartlarına ayak uydurmak konusunda mevcut gelirlerine ek desteklere ihtiyaç duyan tüketiciler için birbirinden avantajlı kampanyalar geliştiren bankaların başında gelen Türkiye İş Bankası, sene başından bu yana müşteri sayısını katlamayı başardı. Sektörün en eskilerinden olan ve bu kapsamda da sahip olduğu deneyim ile birlikte rakiplerine karşı bir adım öne çıkan banka, kasım ayının başında da birçok farklı kategori altında geliştirmiş olduğu kampanyalarını duyurdu.

Kasım ayının tamamlanmasına günler kala söz konusu güncel kampanyalarına ilişkin son çağrılarını yapan Türkiye İş Bankası, bu kapsamda temassız ödeme kampanyasına dair detayları da paylaştı. Banka, 2 gün içerisinde temassız ödeme yapacak olan banka müşterilerine Maxi Puan hediyesinin verileceğini bildirdi. 

TÜRKİYE İŞ BANKASI TEMASSIZ ÖDEME KAMPANYASI!

Dolar'ı olanlar buraya! Son 1,5 gününüz kaldı Dolar'ı olanlar buraya! Son 1,5 gününüz kaldı

turkiye-is-bankasi-duyurdu-200-tllik-temassiz-harcamaniza-150-tl-hediye-edilecek-son-iki-gun

Türkiye İş Bankası günümüzde pek çok tüketicinin tercih etmiş olduğu temassız ödeme seçeneğine ilişkin bir kampanya geliştirdiğini duyurdu. Söz konusu kampanya için son iki gün kaldığını belirten banka, Maximum kullanıcılarına her 200 TL ve üzeri tutarlı temassız harcamalarına 10 TL, toplamda ise 150 TL değerinde MaxiPuan hediyesi vereceğini ifade etti. 

TÜRKİYE İŞ BANKASI TEMASSIZ ÖDEME KAMPANYASI BAŞVURUSU 

Türkiye İş Bankası’nın 150 TL’lik MaxiPuan hediyeli temassız ödeme kampanyası için bir başvuru yapılmasına gerek yoktur. 200 TL ve üzeri tutarlı harcamaların ilgili tarihe kadar temassız olarak ödenmesi, MaxiPuan kazanımı için yeterlidir.