Sene başından bu yana tüketicilere ve yatırımcılara birbirinden farklı kategoriler altında eşsiz fırsatlar yaratan Türkiye İş Bankası, aralık ayının başlaması ile birlikte potansiyel müşterileri için de birçok kampanya geliştirdiğini duyurdu. Artan alışveriş harcamalarına indirim desteği vereceğini belirten banka, nakit ihtiyacı devam eden tüketiciler için yılbaşından hemen önce faizsiz olarak TL Desteği vereceğini bildirdi. 

Resmi internet sayfası üzerinden yeni kampanyalarını paylaşan Türkiye İş Bankası, yeni müşterilerine seslendi. Henüz banka müşterisi olmayan tüketicileri kapsayan yeni kampanyaları aracılığı ile hem alışveriş harcamalarına hem nakit ihtiyaçlarına karşılık vereceğini ifade eden Türkiye İş Bankası, kampanyalarının ayrıntılarını kamuoyu ile paylaştı. 

TÜRKİYE İŞ BANKASI’NDAN YENİ MÜŞTERİLERİNE ALIŞVERİŞ DESTEĞİ!

turkiye-is-bankasi-aralik-ayina-hizli-girdi-alisverislerde-3-bin-tl-indirim-10-bin-tlye-kadar- (2)

Mevcut müşterileri için geliştirmiş olduğu avantajlı kampanyalar sayesinde sektörde dikkat çeken özel bankalardan birisi olmayı başaran Türkiye İş Bankası, aralık ayına girilmesi ile birlikte potansiyel müşterileri için de yeni bir kampanya hazırladığını duyurdu. Henüz banka müşterisi olmayan tüketicilere seslenen Türkiye İş Bankası, 31 Aralık tarihine kadar mobil uygulama üzerinden banka müşterisi olma sürecini tamamlayan ve kredi kartı başvurusu onaylanan tüketicilere, Haziran 2023 tarihine kadar yapacakları alışveriş harcamaları karşılığında indirim tanımlanacağını belirtti. 

Clio fiyat listesi zamlandı! En ucuz sıfır araba 826.900 TL'ye fırladı Clio fiyat listesi zamlandı! En ucuz sıfır araba 826.900 TL'ye fırladı

Giyim, aksesuar, akaryakıt, market ve seçili e- ticaret platformlarından haziran ayına kadar tek seferde yapılacak olan 100 TL’lik harcamaya yüzde 10 oranında indirim vereceğini belirten Türkiye İş Bankası, toplamda 3 bin TL’ye kadar indirim fırsatının yakalanabileceğini bildirdi. 

FAİZSİZ NAKİT DESTEĞİ!

Mobil uygulama üzerinden ilk kez banka müşterisi olan ve kart başvurusu onaylanan yeni müşterileri için bir kampanya daha geliştirdiğini belirten Türkiye İş Bankası, ilgili kampanyası kapsamında 10 bin TL’ye kadar faizsiz, masrafsız taksitli nakit avans desteği vereceğini bildirdi. Kampanyadan 5 ay vade fırsatı ile yararlanılabileceğini belirten banka, son başvuru tarihinin 31 Aralık olduğunu vurguladı.