3 yılda bir Sosyal Güvenlik Kurumu ile imzalanan maaş ödemeleri protokolü kapsamında emekli promosyonu kampanyaları düzenleyen ve bu sayede de emekli müşteri sayılarını arttırırken vatandaşların da cepleri ferahlatmayı hedefleyen bankalar, bu sene artan enflasyon sebebi ile mevcut kampanyalarını birçok kez güncellemek durumunda kaldılar. Sene başından bu yana dur durak bilmeden yükselmeye devam eden enflasyon karşısında ek ödeme kampanyalarını daha cazip kılmaya çalışan bankalar, resmen bir ralliyi başlattı.

Ocak ayında kamu bankaları tarafından duyurulmuş olan ve üst tutarı 750 TL olarak belirlenmiş olan emekli promosyonu kampanyaları, bankaların işletim politikaları sebebi ile 10 aydır güncellenmedi. Daha çok kurum çalışanlarına yönelik düzenledikleri promosyon kampanyaları ile gündeme gelen kamu bankaları, emekli promosyonu kampanyaları başlığında özel bankaların gerisinde kaldı. 

Bu sene ulaşmak istedikleri emekli müşteri sayısı hedeflerini henüz gerçekleştirmemiş olan özel bankalar, ekim ayının başında da diğer aylarda olduğu gibi emekli promosyonu kampanyalarını güncellediklerini duyurdu. Duyuru yapan bankalardan birisi olan Türkiye Ekonomi Bankası, son başvuru haftasında mevcut emekli promosyonu kampanyasının ayrıntılarını bir kez daha emekli vatandaşlar ile paylaştı. 

TOKİ'den 4.650 TL taksitle hiç evi olmayanlara kira öder gibi ev sahibi olma fırsatı! TOKİ'den 4.650 TL taksitle hiç evi olmayanlara kira öder gibi ev sahibi olma fırsatı!

TÜRKİYE EKONOMİ BANKASI EMEKLİ PROMOSYONU KAMPANYASI 

turkiye-ekonomi-bankasindan-promosyon-cagrisi-8-bin-500-tl-odenecek-son-basvuru-tarihi-31-ekim (2)

Emekli yakınlarına maaş hesaplarını taşımaları adına referans olan mevcut emekli müşterilerine 500 TL’ye kadar ek ödeme yapan Türkiye Ekonomi Bankası, maaş hesabını banka bünyesine taşıyan ve en az 2 adet otomatik fatura ödeme talimatı veren yeni müşterilerine, şu tutarlarda promosyon ödemesi yapılacağını bildirdi:

  • SGK maaşı 1.499 TL ve altı tutarlarda olanlara: 5.500 TL
  • SGK maaşı 1.500- 2.499 TL aralığında olanlara: 6.750 TL
  • SGK maaşı 2.500 TL’nin üzerinde olanlara: 8.000 TL

TÜRKİYE EKONOMİ BANKASI EMEKLİ PROMOSYONU KAMPANYASI BAŞVURUSU 

Türkiye Ekonomi Bankası’nın 8 bin TL’lik üst limit ile duyurmuş olduğu emekli promosyonu kampanyasından yararlanmak isteyen emekli vatandaşların, bankanın mobil uygulaması, internet bankacılığı sistemi veya banka şubeleri aracılığı ile maaş hesaplarının taşınmasına yönelik talimat vermeleri ve herhangi bir kanal üzerinden 2 adet otomatik fatura ödeme talimatı vermeleri gerekmektedir. 

500 TL’lik üst limit ile duyurulmuş olan referans kampanyası için ise bankanın mobil uygulaması üzerinden bir davet kodunun oluşturulması ve emekli yakının ilgili davet kodu ile TEB Mobil uygulamasına giriş yapması gerekmektedir.