Bir süredir yükselen grafiklere sahip olan para piyasaları ile altın fiyatları, hali hazırda geçtiğimiz senenin sonundan bu yana zamlı fiyatlardan satışa sunulan hizmetlerin ve hizmet ürünlerinin daha da zamlanmalarına sebep oldu. Sene başından bu yana artmaya devam eden enflasyon karşısında etiket fiyatlarının devamlı olarak değişmek zorunda kalmaları, vatandaşın cebindeki deliği giderek genişletiyor. 

İhtiyaç kredisi çekip faiz ödemeyin Akbank faizsiz 15.000 TL taksitli nakit avans veriyor İhtiyaç kredisi çekip faiz ödemeyin Akbank faizsiz 15.000 TL taksitli nakit avans veriyor

Yalnızca ülkemizin değil tüm dünya ülkelerinin en büyük ekonomik problemlerinden birisi olarak değerlendirilen enflasyonun reyonlara ve hayatın diğer alanlarına da yansıması, özellikle ay sonunu tek maaş ile getirmeye çalışan emeklilerin bütçelerini nerede ise sıfırlama noktasına getirdi. Yapılan tüm maaş iyileştirmelerine rağmen geçim derdi bitmeyen emekliler, bütçelerine karşılıksız destek alabilecekleri noktaları yakından takip ederlerken Türkiye Ekonomi Bankası’ndan yeni bir duyuru geldi. Özel banka, ekim ayının sonuna kadar geçerliliği bulunan ve yalnızca emekli vatandaşları kapsayan yeni promosyon kampanyasının detaylarını paylaştı.

TÜRKİYE EKONOMİ BANKASI EMEKLİ PROMOSYONU KAMPANYASI EKİM 2022

turkiye-ekonomi-bankasi-duyurdu-emeklilere-8-bin-500-tl-odenecek-son-12-gun (2)

Her sene olduğu gibi bu senenin başında da 2022 yılı emekli promosyonu kampanyasını duyuran ancak giderek artan enflasyon karşısında ilgili promosyon kampanyasını her ya güncellemek durumunda kalan Türkiye Ekonomi Bankası, ekim ayının başında da promosyon tutarlarının değiştiğini bildirdi. Banka, emekli maaşı hesabını ekim ayının sonuna kadar kendi bünyesine taşıyan ve ilgili hesabın en az 3 yıl boyunca bankada kalacağının sözünü veren tüm emekli vatandaşlara, şu tutarlarda ödeme yapılacağını belirtti:

  • SGK maaşı 1.499 TL ve altı tutarlarda olanlara: 5.500 TL
  • SGK maaşı 1.500- 2.499 TL aralığında olanlara: 6.750 TL
  • SGK maaşı 2.500 TL ve üzeri tutarlarda olanlara: 8.000 TL

Türkiye Ekonomi Bankası maaş hesabını bankaya taşıması üzere yakınına referans olan emeklilere 250 TL, toplamda ise 500 TL tutarında daha ek ödeme hizmeti sunulacağını açıkladı.

TÜRKİYE EKONOMİ BANKASI EMEKLİ PROMOSYONU KAMPANYASINA NASIL BAŞVURU YAPILIR?

Türkiye Ekonomi Bankası’nın promosyon kampanyasından yararlanmak için bankanın mobil uygulaması, internet bankacılığı kanalı veya banka şubeleri aracılığı ile maaş hesabının taşınmasına yönelik talimat verilmesi gerekmektedir. 500 TL’lik ek ödeme hizmeti için ise bankanın mobil uygulamasından bir davet kodu oluşturulmalı ve hesabını taşıması istenilen yakının bu kod ile taşıma talimatı vermesi gerekmektedir.