MHP'de Alparslan Türkeş'in çocukları ile MHP'Nin mevcut yönetimi arasındaki fikir tartışmaları iyice ortaya dökülmeye başlandı. Bir süre önce CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Alparslan Türkeş'in eşi Seval Türkeş'e bir nezaket ziyaretinde bulunmuştu. Bu ziyarete MHP yönetimi oldukça sert tespkiler göstermişti. Sosyal medyada ise MHP yönetiminde yer alan bazı kişiler Alparslan Türkeş'in keni evinde fotoğraflarının daha görünür olması konusunda eleştiri yapmıştılar.

TÜRKEŞ AİLESİNİN TEPKİSİNİ ÇEKEN FOTOĞRAF!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, MHP Genel başkanı Devlet Bahçeli'yi evinde ziyaret etti. Erdoğan'ın bu ziyareti sırasında çekilen bir fotoğraf da kamuoyu ile paylaşıldı. Fotoğrafın çekildiği odada Alparslan Türkeş'in fotoğrafının olmayışı ise tepki topladı. Konu hakkında açıklama yapan Alparslan Türkeş'in oğlu Kutalmış Türkeş çok sert konuştu.

"NANKÖR MİRASYEDİLER" AÇIKLAMASI!

Kutalmış Türkeş sosyal medya hesabından bir açıklama yaparak, “Alparslan Türkeş'in kendi evindeki fotoğrafının nerede duracağına kadar karışan bazı münafıklar liderlerinin şu fotoğrafına iyi baksınlar. Türkeş'in evlatlarıyız diye yırtınanlar ve Türkeş ailesine hadsizce saygısızlık yapanlar fotoğrafta Türkeş'in resmi neden yok? Evinize dahi fotoğrafını koymaya dahi tenezzül etmeyen evlarlarsınız. Nankör mirasyediler sizi! Siz ancak yediğiniz kaba eder, Türkeş'in övine küfür edersiniz.” dedi.

Kutalmış Türkeş'in bu sert mesajının ardından MHP yönetiminin alacağı pozisyon merak ediliyor. Bu konuda daha önce MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, Türkeş ailesi ile gerginlik yaşamıştı. Alparslan Türkeş'in büyük oğlu Tuğrul Türkeş ise MHP yönetimini uyararak kardeşlerinin başına bir şey gelmesi durumunda karşılarında kendisini bulacaklarını ifade etmişti.

isbilgisi.com