Tüm Kredi Ve Kredi Kartı Borçları İçin QNB Finansbank'tan Yapılandırma Fırsatı! İşte Başvuru Şartları Ve Faiz Oranları!

Borçlarından nefes almayacak hale gelen vatandaşları en çok zorlayan borçlar olan kredi ve kredi kartı borçları ile alakalı olarak QNB Finansbank tarafından yeni bir imkan tanındı. Müşterilerin borçlarını ödeyerek tüm kredileri yeniden yapılandırma imkanı tanıyan QNB Finansbank bu kapsama diğer bankalara olan kredi kartı borçlarının bir kısmını da soktu. QNB Finansbank borç transferi kredisi kampanyasının özellikleri nelerdir?

KREDİ 16.11.2020 - 19:53 16.11.2020 - 19:53

Türkiye'de vatandaşlar ekonomik olarak zor bir süreçten geçmeye devam ediyorlar. Pahalılaşan hayat ve sarsılan bütçeler neticesinde kredi ve kredi kartları borçlarını ödeyemeyen vatandaşların sayısında ciddi anlamda yükseliş meydana geldi. Bu durum ile alakalı olarak müşteri taleplerini değerlendiren QNB Finansbank yeni bir kredi kampanyasını başlattı. Buna göre müşterilerin tüm bankalara olan kredi borçlarının tamamı ve kredi kartı borçlarının bir kısmı QNB Finansbank'a taşınatak yeniden yapılandırılabilecek.

QNB FİNANSBANK BORÇ TRANSFERİ KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

QNB Finansbank borç transferi kredisi kampanyası kapsamında müşterilere diğer bankalara olan kredi ve kredi kartı borçlarını taşıma imkanı veriliyor. Bu şekilde yüksek faiz yükünden de kurtulma fırsatı bulunuyor. Bu kampanyadan faydalanan müşterilerden borç transferi karşılığında diğer bankalara yapılacak olan transferlerde EFT ücreti alınmamaktadır. Kredi borcu taşıma işlemi yapacak olan müşterilerin karşı bankayı bilgilendirmeleri gerekirken kredi kartı borçları için bu bilgilendirmeye lüzum yoktur.

BORÇ TRANSFERİ KREDİSİ ÖDEME TABLOSU!

Borç transferi kredisi kullanmak isteyen müşterilere uygulaacak olan faiz oranı o müşterinin kredi skoruna göre değişmektedir. QNB Finansbank bu kredi kampanyasında müşterilere aylık 1,47 ile 2,23 arasında değişen faiz oranları uygulamaktadır. Net faiz oranı ise kredi kullanma işlemi sırasında belirlenir. 36 ay vadeli 10.000 TL borç transferikredisi kullanan müşteriler bankaya her ay 378 TL kredi ödemesi yaparlar.

KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Borç transferi kredisi için QNB Finansbank ön başvuru kabul etmektedir. Bunun için banka şubelerine gidilmeli veya TC kimlik numarası yazılarak 5030'a SMS gönderilmelidir. Ön başvurular olumlu sonuçlandıktan sonra herhangi bir QNB Finansbank şubesinden kesin başvuru işlemi yapılabilmektedir.

isbilgisi.com

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@