İhtiyaç kredisi çekip faiz ödemeyin Akbank faizsiz 15.000 TL taksitli nakit avans veriyor İhtiyaç kredisi çekip faiz ödemeyin Akbank faizsiz 15.000 TL taksitli nakit avans veriyor

Aynı zamanda emeklilikte yaşa takılanlar için de bu ödemelerin sunulacağı belirtiliyor. Ödemelerinin alınabilmesi için ise bir takım kural ve şartlarda bulunuyor. Bu koşul ve şartları taşıyan tüm eyt liler için 9.000 TL tutarında ödemelerin hemen hesaplara aktarılacağı belirtildi. Önümüzdeki günlerde ise konuya dair yeni açıklamaların yapılacağı gelen diğer bilgiler arasında yer alıyor.

4A 4B 4C İle EYT’liler İçin Bir Son Dakika Ek Ödeme Açıklaması Yapıldı

Emekli olan tüm vatandaşları yakından ilgilendiren yeni bir gelişme yaşandığı ortaya çıktı. 4A 4B 4-c emekliler ve aynı zamanda eyt liler için 9.000 Türk Lirası tutarında ek ödeme yapılacağı ifade ediliyor. Bu ödemeden faydalanmak isteyenler ise başvuru yaparak ödemeyi hemen alabilecekler. 9.000 TL'lik ek ödeme önümüzdeki günlerde başvuruda bulunanların hesaplarına aktarılacak. SGK tarafından yapılan açıklama çok çarpıcı detayları da beraberinde getiriyor. Yapılan açıklamalara göre 9.000 Türk Lirası ek ödeme imkanı 4A 4B 4C ve EYT liler için hesaplara yatırılacak. Başvurular ise internet sitesi üzerinden kolay bir şekilde yapılabilecek.