Ana Sayfa GÜNDEM Top Oynayan Çocuk Kör Kurşunun Hedefi Oldu

Top Oynayan Çocuk Kör Kurşunun Hedefi Oldu

11 yaşındaki çocuk oyun oynadığı esnada silahla vuruldu

4
0
Paylaş

Samsun’da arkadaşlarıyla top oynadığı esnada nereden geldiği belli olmayan bir kurşun ile vurulan çocuk ağır yaralandı. Olay Samsun’un Tekkeköy ilçesinde yaşandı.

Arkadaşları ile birlikte top oynayan R.K.(11) henüz belli olmayan kişiler tarafından vurularak ağır yaralandı. Samsun Tekkeköy ilçesine bağlı Canik Mahallesi’nde Cami Sokak da yaşanan talihsiz olay da arkadaşlarıyla top oynadığı esnada bir anda kanlar içinde yere yığılan 11 yaşındaki çocuk çevredekilerin müdahalesiyle sağlık ekipleri ile birlikte hastaneye kaldırıldı.

Çocuğun kanlar içinde yere yığılması ile birlikte çevrede bulunan vatandaşlar sağlık ekiplerine yer haber verdi. 11 yaşındaki çocuk kalçasından ağır şekilde yaralandı. Sağlık ekipleri ilk müdahalenin ardından Tıp Fakültesi Hastanesi’ne kaldırdı. 11 yaşındaki çocuğun hayati tehlikesinin bulunduğu ve konuyla alakalı cinayet bürosu ekipleri soruşturma başlattığını söylemekte yarar var.

11 yaşındaki çocuk arkadaşlarıyla top oynadığı esnada nereden geldiği belli olmayan bir kurşun vücudunda saplandı. Kurşun çocuğun belinden girdi ve o bölgeyi ciddi şekilde yaraladı. Olay yerine gelen sağlık ekipleri kalçasının üst kısmından tabanı ile vurulan çocuğa ilk müdahaleyi gerçekleştirdi ve ardından hastaneye kaldırdı. 11 yaşındaki çocuğun hayati tehlikesi devam ediyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here