Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Sözleşmeli Sağlık Personeli Alım İlanı! Başvuru Şartları Nelerdir?

Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi tarafından yayımlanan resmi ilana göre 61 sözleşmeli sağlık personeli işe alınacak. Üniversite hastanesinde görevlendirilecek olan yeni personellerin alımlarında KPSS puanı belirleyici olacak. İşte Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi 61 sözleşmeli sağlık personeli alım şartları ve başvuru tarihleri...

İŞ İLANLARI 03.11.2020 - 12:44 03.11.2020 - 12:44

Türkiye'de kamu kuruluşlarına yeni personel alımlarında ihtiyaçtan dolayı sağlık personellerine yönelik ilanlar daha sık yayımlanmaya başlandı. Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi tarafından yayımlanan resmi ilana göre üniversite hastanesinde görevlendirilecek olan 61 yeni sağlık personelinin alımı yapılacak.

HANGİ KADROLARDA ALIM YAPILACAK?

Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi yeni personellerin alımları sırasında uygulanacak olan esasları da belirleyerek açıkladı. Buna göre personel alımlarında ortaöğretim mezunları için 2018 KPSS, lisans mezunları için ise 2020 KPSS dikkate alınacak. Sözleşmeli olarak kadroya alınacak yeni personellerin kadro dağılımı ise şöyle olacak:

-50 lisans mezunu hemşire

-8 ortaöğretim mezunu hemşire

-1 lisans mezunu diyetisyen

-1 lisans mezunu Diğer Sağlık personeli

BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?

-Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak

-Kamu haklarından mahrum bulunmamak

-Kasten işlenilen bir suçtan dolayı 1 yıl veya daha fazla süreli hapis cezası almamış olmak

-Askerlik ile ilişiği bulunmamak

-Görevini sürekli olarak yapmasına engel olabilecek bir akıl hastalığı bulunmamak

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi 61 sözleşmeli sağlık personeli iş başvurusunun nasıl yapılacağı da belli oldu. Buna göre adaylar üniversitenin resmi internet sitesinden temin edilecek başvuru formunu ve istenilen belgeleri Personel Daire Başkanlığı'na şahsen ileterek başvurularını gerçekleştirebilecekler. Posta ile yapılan başvurular kabul edilmeyecek.

İş ilanı haberlerini anlık olarak takip etmek isterseniz:

Android uygulamamız için TIKLAYINIZ

İOS uygulamamız için TIKLAYINIZ

isbilgisi.com

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@