Ana Sayfa TEKNOLOJİ Tinder’e Garip Yenilik Geliyor

Tinder’e Garip Yenilik Geliyor

Tinder boy doğrulama ile kullanıcıların boylarını tespit edecek.

7
0
Paylaş

Flört uygulamalarının en popülerleri arasında yer alan Tinder’e yeni bir özellik geliyor. Kullanıcıların boy doğrulama rozeti alarak boylarının ne kadar uzun oldu kullanıcı tarafından bilinebilecek.

Yeni gelecek özellik sayesinde boylar konusunda yalan söyleyen kullanıcılar zor duruma düşecek. Boy doğrulama rozeti sayesinde kullanıcıların boyları tespit edilecek ve karşı taraftaki de bundan haberdar olabilecek. Bu sayede kullanıcıların boyları konusunda yalan söylemesinin de önüne geçilmiş olacak. Tinder bunu daha önce yapmayı düşünse de şirket başta kullanıcılarına güvenme yolunu seçmiş. Ancak sık sık yalan söylenmesi gibi durumlarda zor durumda kalmıştı.

Boy doğrulama aldığınız anda sistem size hemen not verecek. Yapılan istatistiklere göre boy doğrulama yalanı söyleyen çok sayıda yeni üye var o yüzden Tinder böyle bir karar aldı. Dünyanın en yaygın kullanılan platformları arasında yer alan milyonlarca insanı hizmet veriyor.

Flört uygulamaları dendiği zaman akla gelen Tinder boy doğrulama rozeti ile birlikte bambaşka bir boyuta kavuşacak. Tinder üzerinden söylenen yalanların en sık ve çoğu boyla alakalı olduğu için Tinder böyle bir adım attı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here