THY'den Yeni Kampanya! O Yolculara Yüzde 40 İndirimli Uçuş İmkanı!

Türk Hava Yolları (THY) tarafından yapılan açıklamaya göre koronavirüs sürecinde fedakarca bir gayret göstererek ölümcül salgının kontrol altına alınmasında büyük rol oynayan sağlık çalışanlarına yüzde 40 indirim uygulanacak. THY'den yapılan bilgilendirmeye göre yüzde 40'lık indirim tüm seferlerde geçerli olacak.

İŞ DÜNYASI 08.06.2020 - 13:28 08.06.2020 - 13:28

Uçak seferlerinin yeniden başlamasıyla beraber hız kazanan hava yolu taşımacılığının lider firması THY yeni bir kampanyanın startını verdi. Türk Hava Yolları (THY) Basın Müşavirliği önemli bir indirim duyurusu yaptı. Buna göre koronavirüs salgınında özverili çalışmalarıyla insanların sağlıklarına kavuşmasını ve ölümcül salgının kontrol altına alınmasını sağlayan sağlık çalışanlarının tamamına yüzde 40 indirim yapılacak.

SAĞLIK ÇALIŞANLARI 3 KİŞİYE KADAR İNDİRİMLİ UÇAK BİLETİ ALABİLECEKLER

Bu kampanyadan yararlanmak isteyen sağlık çalışanları uçak biletlerini yüzde 40 indirimli olarak satın alabilecekler. Ayrıca sağlık çalışanları beraberinde seyahat edecek 3 kişi için de indirimli bilet satın alma işlemi yapabilecekler. Bu indirimlerin tamamı tüm THY seferlerinde geçerli olacak.

THY'nin yeni indirim kampanyasından faydalanmak isteyen sağlık çalışanları 18 Temmuz 2020 tarihine kadar THY internet sitesi üzerinden kayıt olmaları gerekiyor.

31 MAYIS 2021'E KADAR İNDİRİMLİ BİLETLER GEÇERLİ OLACAK

Ayrıca sağlık çalışanları 8 Haziran ile 1 Ağustos tarihlerinde alacakları indirimli biletlerle 8 Haziran 2020 ile 31 Mayıs 2021 tarihleri arasında seyahat edebilecekler.

isbilgisi.com

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@