THY'den İç Hat Seferleri Açıklaması! 34 İle Uçuşlar Başlıyor!

Türk Hava Yolları (THY) Genel Müdür Bilal Ekşi, THY'nin iç hat seferleri hakkında açıklama yaptı. Genel Müdür Bilal Ekşi'nin açıklamasına göre 4 Haziran'dan itibaren İstanbul'dan Anadolu'nun 34 şehrine THY tarafından iç hat seferi düzenlenecek.

İŞ DÜNYASI 01.06.2020 - 23:33 01.06.2020 - 23:33

Türkiye'nin koronavirüs salgını dönemi sonrasındaki normalleşme adımlarından olan havayolu şirketlerinin iç hat seferlerine başlaması konusunda yeni bir gelişme yaşandı. Türk Hava Yolları (THY) Genel Müdürü Bilal Ekşi, THY'nin 4 Haziran'da başlayacağı iç hat seferleri hakkında bilgi verdi.

THY Genel Müdürü Bilal Ekşi, 4 Haziran'dan itibaren İstanbul'dan Anadolu'nun 34 şehrine iç hat seferi düzenleneceğini söyledi. Ekşi ayrıca geçmişten kalan seferlerin zorunlu olarak uçuş planından çıkarılması nedeniyle iptal edilen seferleri ait biletlerde herhangi bir hak kaybının yaşanmayacağını belirtti.

THY'DEN 34 İLE İÇ HAT SEFERİ

Konu hakkında açıklamalarına devam eden Bilal Ekşi, “4 Haziran'dan itibaren Türk Hava Yolları olarak İstanbul'dan Anadolu'nun 34 iline iç hat seferi düzenleyeceğiz. Anadolujet olarak ise Sabiha Gökçen'den 14 ile, Ankara'dan ise 15 ile iç hat seferi düzenlenecek.” dedi.

İPTAL EDİLEN SEFERLERİN BİLETLERİ DEĞİŞTİRİLEBİLECEK

İptal edilen seferlerdeki biletlerin ne olacağı konusunda da bilgilendirmede bulunan THY Genel Müdürü Bilal Ekşi, “Zorunlu olarak iptal ettiğimiz seferlerde bilet sahibi olan vatandaşlarımızın herhangi bir şekilde mağduriyeti olmayacak. Biletler istenilen iç hat seferine değişiklik cezası ve ücret farkı talep edilmeden değiştirilecektir.” ifadelerini kullandı.

isbilgisi.com