Ana Sayfa EKONOMİ THY Yeni Havalimanına Özel Kampanya Yapıyor

THY Yeni Havalimanına Özel Kampanya Yapıyor

THY yeni havalimanına özel olarak kampanya düzenliyor.

4
0
Paylaş

Türk Hava Yolları kısa bir süre içerisinde yeni havalimanında tam kapasite ile çalışmaya başlayacak iç hatlara özel olarak bir kampanya düzenleyen Türk Hava Yolları İstanbul Havalimanı’ndan Türkiye’nin her noktasına 99.99 TL başlayan fiyatlarla uçak bileti satacak.

Bu kampanya sınırlı sayıda koltuk için geçerli olacak ve 18 Nisan’a kadar bilet alan yolcular 5 mayısa kadar olan seyahatlerinde bu indirimden faydalanabilecekler.

Öte yandan İGA Havalimanı İşletmesi bir açıklama yaptı ve Havalimanı otoparkının 15 Nisan’a kadar vatandaşlara ücretsiz bir şekilde sunulacağını aktardı. geçtiğimiz günlerde İstanbul Havalimanı taşıma işlemleri tamamlanmış ve devasa taşıma işlemleri beklenenden çok da üzerinde hızlı bir şekilde gerçekleşmişti. yeni havalimanında vatandaşları mağdur etmeden hızlı bir kampanya yürütmek isteyen Türk Hava Yolları da Türkiye’nin her noktasına 100 TL gibi bir bilet fiyatı ile uçuş imkanı sunuyor.

18 Nisan’a kadar alınacak biletleri Türkiye’nin herhangi bir bölgesine sadece 100 TL gibi bir fiyat da uçurması anlamını taşıyor. Ayrıca 18 Nisan’a kadar bilet alanlar 5 Mayıs’a kadar olan seyahatlerinde bu indirimden faydalanabilecek.

İstanbul Havalimanı yarından itibaren çalışma kapasitesini maksimuma çıkarıyor ve Türk Hava Yolları yeni havalimanında hizmet vermeye devam ediyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here